Download Full Movie

Registracijos sąrašas

Registracijos paraiškas pateikė 73 dalyviai, kurie sudarys 48 komandas.

Eil. Nr. Žaidėjas 1 Žaidėjas 2 Klasė
1 Daina Sinkevičienė Laurynas Adomavičius flexi
2 Arūnas Rozga Aušra Kavaliauskienė flexi
3 Vladimiras Vinokurovas Viktorija Banaitytė flexi
4 Algirdas Tėvelis Skirmantas Mačinskas flexi
5 Paulius Matulevičius Andrius Augunas flexi
6 Ilmaras Melnikas Josefas Ellert flexi
7 Ridas Bitauskas Darius Adomonis flexi
8 Uma Bakaitytė Gintautas Kurkis flexi
9 Simonas Kakanauskas Viktoras Gasiūnas flexi
10 Tomas Steponkus Alfonsas Genys flexi
11 Danielė Žukauskaitė Almantas Oželis flexi
12 Laurynas Adomavičius Arūnas Sinkevičius flexi
13 Saulius Pauža Pijus Vaitiekūnas flexi
14 Robertas Blagušauskas Vladimiras Vinokurovas flexi
15 Grazvydas Baronas Petras Akstinas flexi
16 Robertas Blagušauskas Inga Baliūnaitė flexi
17 Birutė Pranevičienė Ernestas Nevedomskis mixai
18 Jūratė Apanskaitė Edvardas Zujus mixai
19 Milda Mozūraitė Simonas Kakanauskas mixai
20 Tomas Steponkus Renata Steponkienė mixai
21 Gytis Kviedaraitis Birutė Miliauskienė mixai
22 Emilė Kaduševičiūtė Dainius Stundys mixai
23 Rūta Kuprytė Robertas Kozulis mixai
24 Aušra Kepenė Jonas Kažemėkaitis mixai
25 Marta Hegelmann Anton Hegelmann mixai
26 Ligita Mačinskienė Šarūnas Mačinskas mixai
27 Dalia Sadeckienė Gediminas Valiukėnas mixai
28 Arūnas Sinkevičius Lina Paleckienė mixai
29 Daiva Zubrutė Grazvydas Baronas mixai
30 Gytis Kalvinskas Raimonda Genienė mixai
31 Ligita Mačinskienė Vilma Drungienė moterys
32 Jūratė Apanskaitė Brigita Tunaitytė moterys
33 Aušra Kepenė Patricija Liubševičiūtė moterys
34 Daina Sinkevičienė Danielė Žukauskaitė moterys
35 Ernesta Kurkienė Marta Hegelmann moterys
36 Audra Ginelevičienė Rita Paužienė moterys
37 Simona Ambraziejūtė Inga Baliūnaitė moterys
38 Aistė Juškevičienė Laima Kalasauskienė moterys
39 Lina Paleckienė Raimonda Genienė moterys
40 Violeta Matulaitienė Birutė Miliauskienė moterys
41 Dalius Drunga Martynas Jocys vyrai
42 Anton Hegelmann Ruslan Puchalskij vyrai
43 Jonas Kažemėkaitis Vilius Helmas vyrai
44 Dainius Stundys Saulius Urbelis vyrai
45 Gytis Kalvinskas Vidas Paliūnas vyrai
46 Gytis Kviedaraitis Šarūnas Vilius vyrai
47 Aidas Binkauskas Edvardas Zujus vyrai
48 Andrius Bakaitis Vaidas Stiga vyrai

Registracijos paraiškas pateikė 73 dalyviai, kurie sudarys 48 komandas.

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort