Download Full Movie

Registracijos sąrašas

Registracijos paraiškas pateikė 116 dalyviai, kurie sudarys 72 komandas.

Eil. Nr. Žaidėjas 1 Žaidėjas 2 Klasė
1 Gvidas Sabeckis Anton Hegelmann flexi
2 Mindaugas Simanaitis Darius Kavaliauskas flexi
3 Julius Adomavičius Nojus Jurevičius flexi
4 Augustinas Karkauskas Jurgis Čėsna flexi
5 Aurimas Karpavičius Ridas Bitauskas flexi
6 Laurynas Adomavičius Andrius Augunas flexi
7 Gintautas Kurkis Nerijus Jaškūnas flexi
8 Darius Adomonis Tomas Išganaitis flexi
9 Ilmaras Melnikas Josefas Ellert flexi
10 Birutė Adomavičienė Olivija Gustienė moterys
11 Ligita Mačinskienė Laima Veželienė moterys
12 Raimonda Genienė Daina Sinkevičienė moterys
13 Brigita Tunaitytė Jūratė Apanskaitė moterys
14 Sonata Jurkševičienė Sigutė Mickevičiūtė moterys
15 Dovilė Kavolienė Rita Paužienė moterys
16 Aušra Kavaliauskienė Rūta Šiumbrienė moterys
17 Dalė Daunorienė Vaiva Žažeckienė moterys
18 Ramunė Jašinskienė Jurgita Šlepikienė moterys
19 Aušra Kepenė Eitvydė Helmienė moterys
20 Jurgita Steponavičienė Eglė Garšvienė moterys
21 Agnė Bieliūnaitė Daiva Zubrutė moterys
22 Emilė Kaduševičiūtė Erika Inokaitienė moterys
23 Rasa Kruglinskaitė Lauksvė Gulbinaitė moterys
24 Kristina Frankaitė Lina Janušauskė moterys
25 Nomeda Jonaitienė Gabrielė Aksenavičiūtė moterys
26 Inga Baliūnaitė Edita Papečkienė moterys
27 Rūta Dambrauskienė Kristina Žvinienė moterys
28 Simona Balkevičienė Vaida Raicevičienė moterys
29 Rūta Kuprytė Asta Gudienė moterys
30 Birutė Pranevičienė Skaidra Valiukevičienė moterys
31 Marta Hegelmann Ernesta Kurkienė moterys
32 Inga Matulevičienė Edita Matulevičiūtė moterys
33 Irina Račiūnienė Lina Beigienė moterys
34 Martynas Pečkaitis Darius Veželis vyrai
35 Gytis Kalvinskas Kęstutis Rudgalvis vyrai
36 Alfonsas Genys Aidas Valiukevičius vyrai
37 Ridas Bitauskas Virginijus Pileckis vyrai
38 Edmundas Ragauskas Tomas Labanauskas vyrai
39 Dovydas Blinkus Tomas Laurinėnas vyrai
40 Žygimantas Beiga Juozas Kvederis vyrai
41 Aurimas Šutas Marius Koncevičius vyrai
42 Dainius Gulbinas Vaidas Stiga vyrai
43 Tauras Macijauskas Ignas Kaduševičius vyrai
44 Raimundas Šlepikas Aurimas Girdzijauskas vyrai
45 Anton Hegelmann Ruslan Pukhalski vyrai
46 Žilvinas Gasiūnas Paulius Minajevas vyrai
47 Tomas Brikmanis Kazys Raicevičius vyrai
48 Giedrius Nagys Valdas Lukšas vyrai
49 Diemantas Gudaitis Mindaugas Kiudelis vyrai
50 Rostislav Vyrostko Denas Marčiulaitis vyrai
51 Lukas Dunčikas Robertas Kozulis vyrai
52 Arnoldas Atkočaitis Dainius Stepanauskas vyrai
53 Žydrūnas Girdzijauskas Rimantas Nastajus vyrai
54 Alvydas Riauba Josefas Ellert vyrai
55 Laimis Inokaitis Audrius Motiejūnas vyrai
56 Tomas Andziulis Dainius Razukevičius vyrai
57 Nikolajus Vansevičius Gytis Kviedaraitis vyrai
58 Anton Hegelmann vyrai
59 Aidas Valiukevičius vyrai
60 Žygimantas Beiga vyrai
61 Rostislav Vyrostko vyrai
62 Vladas Petkevičius vyrai
63 Ruslan Pukhalski vyrai
64 Lukas Dunčikas vyrai
65 Laimis Inokaitis vyrai
66 Tomas Brikmanis vyrai
67 Arnoldas Atkočaitis vyrai
68 Tomas Andziulis vyrai
69 Gintautas Mėlynauskas vyrai
70 Denas Marčiulaitis vyrai
71 Nikolajus Vansevičius vyrai
72 Dainius Stundys Vitas Ališauskas vyrai

Registracijos paraiškas pateikė 116 dalyviai, kurie sudarys 72 komandas.

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr
ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort escort bayan çankaya istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort escort çankaya istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort