Download Full Movie

"MASTERS" lygos Finalas-Paguoda

"MASTERS" lygos FINALAS

vyrai, A1A2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 TaškaiVieta
1Marius Koncevičius
Mindaugas Sakalauskas
6:1 1:6
10:7
1
4:6 2:6
0
2:6 2:6
0
6:3 3:6
5:10
0
2:6 2:6
0
5:7 0:6
0
3:6 2:6
0
1 {}
2Alfonsas Genys
Tomas Steponkus
1:6 6:1
7:10
0
4:6 6:3
6:10
0
3:6 6:7
0
5:7 4:6
0
5:7 6:4
7:10
0
 
5:7 6:3
8:10
0
0 {}
3Kęstutis Liepa
Ričardas Poška
6:4 6:2
1
6:4 3:6
10:6
1
 
7:5 2:6
8:10
0
2:6 4:6
0
6:3 6:2
1
6:0 4:6
10:8
1
4 {}
4Aurimas Šutas
Mindaugas Simanaitis
6:2 6:2
1
6:3 7:6
1
 
6:3 7:6
1
6:2 6:2
1
6:0 7:6
1
6:3 6:1
1
6 {}
5Darius Kavaliauskas
Žydrūnas Velička
3:6 6:3
10:5
1
7:5 6:4
1
5:7 6:2
10:8
1
3:6 6:7
0
4:6 6:4
10:7
1
4:6 6:4
8:10
0
2:6 6:4
10:6
1
5 {}
6Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
6:2 6:2
1
7:5 4:6
10:7
1
6:2 6:4
1
2:6 2:6
0
6:4 4:6
7:10
0
6:3 6:2
1
2:6 7:5
14:12
1
5 {}
7Kęstutis Stankus
Luidži Pakula
7:5 6:0
1
 
3:6 2:6
0
0:6 6:7
0
6:4 4:6
10:8
1
3:6 2:6
0
7:6 7:6
1
3 {}
8Tomas Išganaitis
Vilius Helmas
6:3 6:2
1
7:5 3:6
10:8
1
0:6 6:4
8:10
0
3:6 1:6
0
6:2 4:6
6:10
0
6:2 5:7
12:14
0
6:7 6:7
0
2 {}

I vieta - Aurimas Šutas / Mindaugas Simanaitis

II vieta - Darius Kavaliauskas / Žydrūnas Velyčka

III  vieta - Arūnas Rozga / Mindaugas Žilionis

 

"MASTERS" lygos PAGUODA

vyrai, A1A2
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 TaškaiVieta
1Aivaras Mezginas
Mindaugas Volungevičius
6:4 6:4
1
5:7 0:6
0
5:7 0:6
0
0:6 0:6
0
3:6 4:6
0
0:6 0:6
0
  1 {}
2Dainius Stundys
Edmundas Ragauskas
4:6 4:6
0
6:2 4:6
10:6
1
3:6 1:6
0
4:6 6:0
5:10
0
3:6 3:6
0
1:6 6:4
8:10
0
  1 {}
3Mažvydas Beiga
Vitalis Mackevičius
7:5 6:0
1
2:6 6:4
6:10
0
5:7 6:4
11:9
1
6:3 6:1
1
6:4 6:3
1
 
6:4 6:3
1
5 {}
4Stepas Buganauskas
Vitalis Uvarovas
7:5 6:0
1
6:3 6:1
1
7:5 4:6
9:11
0
6:2 6:3
1
7:5 2:6
10:7
1
6:4 6:2
1
6:3 6:3
1
6 {}
5Darius Laurusevičius
Mantas Aleksėjūnas
6:0 6:0
1
6:4 0:6
10:5
1
3:6 1:6
0
2:6 3:6
0
4:6 1:6
0
6:3 7:5
1
6:4 6:2
1
4 {}
6Aurimas Girdzijauskas
Ignas Kaduševičius
6:3 6:4
1
6:3 6:3
1
4:6 3:6
0
5:7 6:2
7:10
0
6:4 6:1
1
6:2 6:7
8:10
0
6:0 6:4
1
4 {}
7Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
6:0 6:0
1
6:1 4:6
10:8
1
 
4:6 2:6
0
3:6 5:7
0
2:6 7:6
10:8
1
7:5 7:5
1
4 {}
8Rimantas Nastajus
Alvydas Riauba
   
4:6 3:6
0
3:6 3:6
0
4:6 2:6
0
0:6 4:6
0
5:7 5:7
0
0 {}

Paguoda - Mažvydas Beiga / Vitalis Mackevičius

"CLASSIC" lygos Finalas-Paguoda

"CLASSIC" lygos FINALAS

vyrai, B1B2B3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
4:6 2:6
0
5:7 4:6
0
7:5 6:2
1
6:1 2:6
10:1
1
6:0 6:0
1
6:1 6:4
1
6:4 6:2
1
6:4 6:3
1
6 {}
2Gytis Makarevičius
Giedrius Kovzonas
6:4 6:2
1
2:6 1:6
0
3:6 6:4
10:4
1
7:6 3:6
10:4
1
6:2 6:0
1
6:7 4:6
0
7:6 4:6
10:8
1
6:7 6:3
3:10
0
5 {}
3Valdas Vėbra
Donatas Šulskis
7:5 6:4
1
6:2 6:1
1
6:4 6:4
1
6:1 6:2
1
6:2 6:4
1
6:2 6:3
1
6:3 6:0
1
7:5 7:6
1
8 {}
4Raimundas Šlepikas
Minvydas Vala
5:7 2:6
0
6:3 4:6
4:10
0
4:6 4:6
0
7:5 7:6
1
4:6 6:7
0
6:3 4:6
4:10
0
 
1:6 5:7
0
1 {}
5Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
1:6 6:2
1:10
0
6:7 6:3
4:10
0
1:6 2:6
0
5:7 6:7
0
6:3 6:4
1
6:7 3:6
0
 
0:6 0:6
0
1 {}
6Ramūnas Žukas
Darius Vasiliauskas
0:6 0:6
0
2:6 0:6
0
2:6 4:6
0
6:4 7:6
1
3:6 4:6
0
2:6 2:6
0
 
2:6 3:6
0
1 {}
7Dainius Gulbinas
Vitalis Mackevičius
1:6 4:6
0
7:6 6:4
1
2:6 3:6
0
3:6 6:4
10:4
1
7:6 6:3
1
6:2 6:2
1
6:3 6:3
1
5:7 6:7
0
5 {}
8Vilmantas Šimoniūtis
Gytis Kalvinskas
4:6 2:6
0
6:7 6:4
8:10
0
3:6 0:6
0
     
3:6 3:6
0
6:2 6:7
12:10
1
1 {}
9Artūras Pauža
Giedrius Leonavičius
4:6 3:6
0
7:6 3:6
10:3
1
5:7 6:7
0
6:1 7:5
1
6:0 6:0
1
6:2 6:3
1
7:5 7:6
1
2:6 7:6
10:12
0
5 {}

I vieta - Valdas Vėbra / Donatas Šulskis

II vieta - Virginijus Pileckis / Tomas Labanauskas

III vieta - Giedrius Leonavičius / Artūras Pauža

 

"CLASSIC" lygos PAGUODA

vyrai, B1B2B3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Žydrūnas Levinskas
Rimantas Sajus
6:2 7:5
1
6:3 6:3
1
7:5 4:6
8:10
0
4:6 4:6
0
6:3 6:3
1
6:1 6:3
1
 
6:7 6:2
8:10
0
4 {}
2Laimis Bagdonas
Valentinas Ruzgys
2:6 5:7
0
6:1 3:6
6:10
0
6:3 0:6
5:10
0
   
2:6 7:5
5:10
0
7:5 0:6
9:11
0
0:6 0:6
0
0 {}
3Martynas Pečkaitis
Mindaugas Šimkus
3:6 3:6
0
1:6 6:3
10:6
1
5:7 7:6
10:8
1
5:7 7:6
10:7
1
6:4 6:7
11:9
1
6:2 2:6
10:12
0
6:4 6:2
1
1:6 6:2
10:8
1
6 {}
4Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
5:7 6:4
10:8
1
3:6 6:0
10:5
1
7:5 6:7
8:10
0
4:6 6:4
7:10
0
7:5 6:4
1
6:4 3:6
8:10
0
6:4 5:7
12:14
0
6:7 4:6
0
3 {}
5Rimantas Steponavičius
Mindaugas Platūkis
6:4 6:4
1
 
7:5 6:7
7:10
0
6:4 4:6
10:7
1
6:0 5:7
7:10
0
5:7 5:7
0
4:6 4:6
0
7:5 6:0
1
3 {}
6Darius Vilimas
Saulius Šatkauskass
3:6 3:6
0
 
4:6 7:6
9:11
0
5:7 4:6
0
0:6 7:5
10:7
1
4:6 1:6
0
2:6 3:6
0
2:6 3:6
0
1 {}
7Mantas Šidlauskas
Paulius Kuzma
1:6 3:6
0
6:2 5:7
10:5
1
2:6 6:2
12:10
1
4:6 6:3
10:8
1
7:5 7:5
1
6:4 6:1
1
3:6 5:7
0
6:4 7:6
7:2
1
6 {}
8Aidas Jarušaitis
Audrius Pribuišis
 
5:7 6:0
11:9
1
4:6 2:6
0
4:6 7:5
14:12
1
6:4 6:4
1
6:2 6:3
1
6:3 7:5
1
  5 {}
9Irmantas Lukštaraupis
Gintautas Mėlynauskas
7:6 2:6
10:8
1
6:0 6:0
1
6:1 2:6
8:10
0
7:6 6:4
1
5:7 0:6
0
6:2 6:3
1
4:6 6:7
2:7
0
  4 {}

Paguoda - Martynas Pečkaitis / Mindaugas Šimkus

 

"CHALLENGER" lygos Finalas-Paguoda

"CHALLENGER" lygos FINALAS

vyrai, C1C2C3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Darius Raginskis
Laimis Bagdonas
6:4 3:6
10:8
1
6:3 6:0
1
6:3 7:6
1
6:2 6:3
1
5:7 6:0
10:6
1
6:2 6:4
1
4:6 6:2
12:10
1
6:3 6:2
1
8 {}
2Audrius Razmas
Vidas Šilkaitis
4:6 6:3
8:10
0
7:5 6:4
1
6:2 7:6
1
7:6 5:7
10:6
1
3:6 4:6
0
6:2 6:3
1
6:0 6:0
1
7:5 6:1
1
6 {}
3Vytautas Gecevičius
Saulius Urbelis
3:6 0:6
0
5:7 4:6
0
4:6 4:6
0
4:6 4:6
0
4:6 2:6
0
0:6 0:6
0
 
0:6 0:6
0
0 {}
4Jonas Grinskis
Gintaras Mažonis
3:6 6:7
0
2:6 6:7
0
6:4 6:4
1
6:3 6:4
1
5:7 4:6
0
0:6 3:6
0
2:6 6:7
0
  2 {}
5Robertas Kozulis
Modestas Staškevičius
2:6 3:6
0
6:7 7:5
6:10
0
6:4 6:4
1
3:6 4:6
0
2:6 5:7
0
6:2 6:7
6:10
0
 
5:7 1:6
0
1 {}
6Rimantas Justinavičius
Aurelijus Šadauskas
7:5 0:6
6:10
0
6:3 6:4
1
6:4 6:2
1
7:5 6:4
1
6:2 7:5
1
6:2 7:6
1
6:0 6:0
1
0:6 6:3
4:6
0
6 {}
7Regimantas Vaičiulis
Andrius Verbyla
2:6 4:6
0
2:6 3:6
0
6:0 6:0
1
6:0 6:3
1
2:6 7:6
10:6
1
2:6 6:7
0
7:6 6:2
1
6:3 1:6
2:10
0
4 {}
8Kęstutis Lukauskis
Raimondas Satkauskas
6:4 2:6
10:12
0
0:6 0:6
0
 
6:2 7:6
1
 
0:6 0:6
0
6:7 2:6
0
6:3 6:7
6:10
0
1 {}
9Vadim Jurovickij
Minvydas Vala
3:6 2:6
0
5:7 1:6
0
6:0 6:0
1
 
7:5 6:1
1
6:0 3:6
6:4
1
3:6 6:1
10:2
1
3:6 7:6
10:6
1
5 {}

I vieta - Rimantas Justinavičius / Aurelijus Šadauskas

II vieta - Darius Raginskis / Laimis Bagdonas

III vieta - Vidas Šilkaitis / Audrius Razmas

 

"CHALLENGER" lygos PAGUODA

vyrai, C1C2C3
 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Aidas Valiukevičius
Vytautas Švedas
6:7 6:2
6:10
0
6:2 7:6
1
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
   
0:6 0:6
0
6:0 6:0
1
2 {}
2Giedrius Ališauskas
Darius Balčius
7:6 2:6
10:6
1
4:6 4:6
0
3:6 3:6
0
3:6 4:6
0
 
6:4 3:6
6:10
0
2:6 3:6
0
6:0 6:1
1
2 {}
3Edgaras Orda
Žydrūnas Matusevičius
2:6 6:7
0
6:4 6:4
1
0:6 0:6
0
3:6 0:6
0
2:6 2:6
0
6:3 6:7
10:6
1
2:6 0:6
0
2:6 2:6
0
2 {}
4Darius Matulevičius
Egidijus Žvirblis
6:0 6:0
1
6:3 6:3
1
6:0 6:0
1
6:2 6:3
1
4:6 4:6
0
3:6 6:3
10:8
1
6:3 6:2
1
6:3 6:2
1
7 {}
5Irmantas Beržinskas
Mindaugas Plečkaitis
6:0 6:0
1
6:3 6:4
1
6:3 6:0
1
2:6 3:6
0
2:6 6:4
14:16
0
6:1 6:2
1
7:5 7:6
1
6:4 6:0
1
6 {}
6Rolandas Mištautas
Mindaugas Jonika
   
6:2 6:2
1
6:4 6:4
1
6:2 4:6
16:14
1
 
0:6 2:6
0
  3 {}
7Artūras Šaginas
Linas Sribikė
 
4:6 6:3
10:6
1
3:6 7:6
6:10
0
6:3 3:6
8:10
0
1:6 2:6
0
 
6:4 6:4
1
4:6 4:6
0
2 {}
8Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
6:0 6:0
1
6:2 6:3
1
6:2 6:0
1
3:6 2:6
0
5:7 6:7
0
6:0 6:2
1
4:6 4:6
0
3:6 6:3
8:10
0
4 {}
9Tomas Baršauskas
Visvaldas Šavelskis
0:6 0:6
0
0:6 1:6
0
6:2 6:2
1
3:6 2:6
0
4:6 0:6
0
 
6:4 6:4
1
6:3 3:6
10:8
1
3 {}

Paguoda - Darius Matulevičius / Egidijus Žvirblis

 

 

"Sport" lyga B pogrupis

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Tadas Misevičius
Aivaras Mezginas
3:6 2:6
0
 
4:6 3:6
0
5:7 4:6
0
6:7 3:6
0
2:6 1:6
0
0:6 0:6
0
  0 {}
2Dovydas Šabūnas
Kęstutis Liepa
6:3 6:2
1
6:0 6:0
1
4:6 5:7
0
6:2 3:6
12:10
1
6:4 6:1
1
4:6 5:7
0
6:4 6:4
1
6:3 6:2
1
6 {}
3Gvidas Sabeckis
Saulius Urbelis
 
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
2:6 6:3
7:10
0
4:6 6:4
6:10
0
0:6 0:6
0
  0 {}
4Aurimas Karpavičius
Ridas Bitauskas
6:4 6:3
1
6:4 7:5
1
6:0 6:0
1
4:6 5:7
0
6:3 6:2
1
4:6 2:6
0
0:6 2:6
0
6:4 4:6
5:10
0
4 {}
5Darius Adomonis
Tomas Išganaitis
7:5 6:4
1
2:6 6:3
10:12
0
6:0 6:0
1
6:4 7:5
1
6:2 7:5
1
6:7 7:5
7:10
0
6:2 4:6
10:8
1
6:4 6:3
1
6 {}
6Skirmantas Mačinskas
Valdas Tratulis
7:6 6:3
1
4:6 1:6
0
6:2 3:6
10:7
1
3:6 2:6
0
2:6 5:7
0
0:6 1:6
0
2:6 1:6
0
6:4 2:6
10:6
1
3 {}
7Kasparas Žemaitėlis
Mindaugas Žemaitėlis
6:2 6:1
1
6:4 7:5
1
6:4 4:6
10:6
1
6:4 6:2
1
7:6 5:7
10:7
1
6:0 6:1
1
2:6 6:4
10:8
1
6:0 6:0
1
8 {}
8Robertas Blagušauskas
Mindaugas Simanaitis
6:0 6:0
1
4:6 4:6
0
6:0 6:0
1
6:0 6:2
1
2:6 6:4
8:10
0
6:2 6:1
1
6:2 4:6
8:10
0
4:6 6:1
10:1
1
5 {}
9Andrius Labunskas
Darius Banys
 
3:6 2:6
0
 
4:6 6:4
10:5
1
4:6 3:6
0
4:6 6:2
6:10
0
0:6 0:6
0
6:4 1:6
1:10
0
1 {}

"Sport" lyga A pogrupis

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TaškaiVieta
1Arūnas Rozga
Vilius Helmas
6:0 6:0
1
7:5 6:3
1
6:0 6:0
1
6:4 6:7
10:6
1
6:0 6:0
1
6:0 6:0
1
6:2 6:4
1
6:0 6:0
1
8 {}
2Darius Augustinaitis
Darius Kavaliauskas
0:6 0:6
0
0
0:6 0:6
0
6:2 2:6
11:9
1
6:2 6:0
1
6:0 6:0
1
6:2 6:4
1
6:0 6:0
1
5 {}
3Eligijus Mačinskas
Kęstutis Rudgalvis
5:7 3:6
0
0
6:3 5:7
6:10
0
1:6 6:7
0
6:2 6:2
1
6:0 6:0
1
6:4 6:2
1
6:0 6:0
1
4 {}
4Laurynas Adomavičius
Vytautas Matuliauskas
0:6 0:6
0
6:0 6:0
1
3:6 7:5
10:6
1
7:5 6:3
1
6:2 6:0
1
6:0 6:0
1
6:4 6:1
1
6:0 6:0
1
7 {}
5Gintautas Kurkis
Nerijus Jaškūnas
4:6 7:6
6:10
0
2:6 6:2
9:11
0
6:1 7:6
1
5:7 3:6
0
6:1 6:3
1
6:0 6:0
1
6:1 7:6
1
6:0 6:0
1
5 {}
6Mindaugas Neverauskas
Rokas Aukštakalnis
0:6 0:6
0
2:6 0:6
0
2:6 2:6
0
2:6 0:6
0
1:6 3:6
0
      0 {}
7Paulius Matulevičius
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
      0 {}
8Arnas Zilnys
2:6 4:6
0
2:6 4:6
0
4:6 2:6
0
4:6 1:6
0
1:6 6:7
0
      0 {}
9Dainius Diržauskas
Tomas Butvilas
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
      0 {}

"Masters" lyga B pogrupis

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1
Darius Maskoliūnas
 
0:6 0:6
0
2:6 0:6
0
     
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0 {}
2Rimantas Nastajus
Alvydas Riauba
 
2:6 1:6
0
2:6 1:6
0
0:6 4:6
0
4:6 2:6
0
 
0:6 1:6
0
4:6 0:6
0
5:7 5:7
0
0 {}
3Darius Kavaliauskas
Žydrūnas Velička
6:0 6:0
1
6:2 6:1
1
2:6 6:4
10:6
1
6:2 3:6
10:5
1
6:2 6:1
1
6:4 6:4
1
4:6 6:4
8:10
0
4:6 6:4
10:7
1
6:3 6:4
1
8 {}
4Tomas Išganaitis
Vilius Helmas
6:2 6:0
1
6:2 6:1
1
6:2 4:6
6:10
0
4:6 7:5
10:3
1
6:2 6:3
1
6:4 6:3
1
6:7 6:7
0
6:2 5:7
12:14
0
6:3 6:2
1
6 {}
5Aurimas Girdzijauskas
Ignas Kaduševičius
 
6:0 6:4
1
2:6 6:3
5:10
0
6:4 5:7
3:10
0
6:4 6:1
1
6:1 7:5
1
6:4 6:3
1
4:6 1:6
0
6:2 6:7
8:10
0
4 {}
6Darius Laurusevičius
Mantas Aleksėjūnas
 
6:4 6:2
1
2:6 1:6
0
2:6 3:6
0
4:6 1:6
0
 
2:6 3:6
0
2:6 4:6
0
6:3 7:5
1
2 {}
7Kęstutis Rudgalvis
Vidas Paliūnas
   
4:6 4:6
0
4:6 3:6
0
1:6 5:7
0
 
2:6 7:6
7:10
0
0:6 0:6
0
6:4 6:7
7:10
0
0 {}
8Kęstutis Stankus
Luidži Pakula
6:0 6:0
1
6:0 6:1
1
6:4 4:6
10:8
1
7:6 7:6
1
4:6 3:6
0
6:2 6:3
1
6:2 6:7
10:7
1
3:6 2:6
0
6:7 7:5
10:8
1
7 {}
9Mindaugas Žilionis
Arūnas Rozga
6:0 6:0
1
6:4 6:0
1
6:4 4:6
7:10
0
2:6 7:5
14:12
1
6:4 6:1
1
6:2 6:4
1
6:0 6:0
1
6:3 6:2
1
6:1 6:3
1
8 {}
10Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
6:0 6:0
1
7:5 7:5
1
3:6 4:6
0
3:6 2:6
0
2:6 7:6
10:8
1
3:6 5:7
0
4:6 7:6
10:7
1
7:6 5:7
8:10
0
1:6 3:6
0
4 {}

"Masters" lyga A pogrupis

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Mindaugas Gedminas
Augustinas Karkauskas
0:6 0:6
0
 
6:3 2:6
5:10
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
6:3 1:6
10:7
1
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
1 {}
2Aidas Valiukevičius
Andrius Žilinskas
6:0 6:0
1
4:6 1:6
0
1:6 1:6
0
6:1 6:7
10:7
1
2:6 4:6
0
0:6 0:6
0
2:6 5:7
0
1:6 4:6
0
0:6 1:6
0
2 {}
3Kęstutis Liepa
Ričardas Poška
 
6:4 6:1
1
6:4 6:4
1
5:7 6:7
0
6:4 6:2
1
7:6 7:6
1
6:2 6:1
1
6:4 3:6
10:6
1
  6 {}
4Mažvydas Beiga
Vitalis Mackevičius
3:6 6:2
10:5
1
6:1 6:1
1
4:6 4:6
0
7:5 6:0
1
3:6 6:2
6:10
0
5:7 6:4
11:9
1
2:6 6:4
6:10
0
3:6 5:7
0
7:6 7:5
1
5 {}
5Aivaras Mezginas
Mindaugas Volungevičius
6:0 6:0
1
1:6 7:6
7:10
0
7:5 7:6
1
5:7 0:6
0
3:6 4:6
0
5:7 0:6
0
6:4 6:4
1
5:7 6:7
0
4:6 1:6
0
3 {}
6Marius Koncevičius
Mindaugas Sakalauskas
6:0 6:0
1
6:2 6:4
1
4:6 2:6
0
6:3 2:6
10:6
1
6:3 6:4
1
3:6 4:6
0
6:0 3:6
3:10
0
6:1 1:6
10:7
1
2:6 2:6
0
5 {}
7Stepas Buganauskas
Vitalis Uvarovas
3:6 6:1
7:10
0
6:0 6:0
1
6:7 6:7
0
7:5 4:6
9:11
0
7:5 6:0
1
6:3 6:4
1
6:3 6:1
1
6:7 4:6
0
6:7 5:7
0
4 {}
8Dainius Stundys
Edmundas Ragauskas
6:0 6:0
1
6:2 7:5
1
2:6 1:6
0
6:2 4:6
10:6
1
4:6 4:6
0
0:6 6:3
10:3
1
3:6 1:6
0
6:3 3:6
9:11
0
7:5 1:6
7:10
0
4 {}
9Alfonsas Genys
Tomas Steponkus
6:0 6:0
1
6:1 6:4
1
4:6 6:3
6:10
0
6:3 7:5
1
7:5 7:6
1
1:6 6:1
7:10
0
7:6 6:4
1
3:6 6:3
11:9
1
3:6 6:7
0
6 {}
10Aurimas Šutas
Mindaugas Simanaitis
6:0 6:0
1
6:0 6:1
1
 
6:7 5:7
0
6:4 6:1
1
6:2 6:2
1
7:6 7:5
1
5:7 6:1
10:7
1
6:3 7:6
1
7 {}

"Classic" lyga C pogrupis

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Irmantas Lukštaraupis
Gintautas Mėlynauskas
1:6 6:4
3:10
0
4:6 7:6
10:8
1
5:7 6:7
0
4:6 6:2
10:7
1
6:0 6:0
1
 
4:6 6:7
2:7
0
6:3 7:5
1
6:3 6:4
1
5 {}
2Vilmantas Šimoniūtis
Gytis Kalvinskas
6:1 4:6
10:3
1
6:2 6:7
12:10
1
3:6 3:6
0
6:0 6:2
1
4:6 6:1
10:6
1
6:4 6:3
1
4:6 6:1
3:10
0
6:2 6:2
1
6:2 7:5
1
7 {}
3Artūras Pauža
Giedrius Leonavičius
6:4 6:7
8:10
0
2:6 7:6
10:12
0
7:5 7:6
1
1:6 6:2
10:2
1
7:5 6:4
1
6:1 6:2
1
6:4 6:4
1
6:1 6:4
1
7:5 6:4
1
7 {}
4Dainius Gulbinas
Vitalis Mackevičius
7:5 7:6
1
6:3 6:3
1
5:7 6:7
0
 
6:3 6:2
1
7:5 6:3
1
6:4 7:6
1
6:1 4:6
10:4
1
6:1 6:3
1
7 {}
5Mindaugas Būrė
Nerijus Vasiliauskas
6:4 2:6
7:10
0
0:6 2:6
0
6:1 2:6
2:10
0
   
0:6 4:6
0
1:6 2:6
0
3:6 6:2
9:11
0
  0 {}
6Linas Karaliūnas
Edvardas Zujus
0:6 0:6
0
6:4 1:6
6:10
0
5:7 4:6
0
3:6 2:6
0
 
6:3 6:7
12:10
1
6:3 4:6
8:10
0
3:6 6:4
6:10
0
  1 {}
7Aidas Jarušaitis
Audrius Pribuišis
 
4:6 3:6
0
1:6 2:6
0
5:7 3:6
0
6:0 6:4
1
3:6 7:6
10:12
0
6:3 7:5
1
6:3 6:4
1
6:4 6:2
1
4 {}
8Mantas Šidlauskas
Paulius Kuzma
6:4 7:6
7:2
1
6:4 1:6
10:3
1
4:6 4:6
0
4:6 6:7
0
6:1 6:2
1
3:6 6:4
10:8
1
3:6 5:7
0
6:7 6:3
7:10
0
6:4 6:0
1
5 {}
9Darius Veželis
Egidijus Remeikis
3:6 5:7
0
2:6 2:6
0
1:6 4:6
0
1:6 6:4
4:10
0
6:3 2:6
11:9
1
6:3 4:6
10:6
1
3:6 4:6
0
7:6 3:6
10:7
1
6:4 6:0
1
4 {}
10Tomas Noreika
Valdas Lukšas
3:6 4:6
0
2:6 5:7
0
5:7 4:6
0
1:6 3:6
0
   
4:6 2:6
0
4:6 0:6
0
4:6 0:6
0
0 {}

"Classic" lyga B pogrupis

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Rimantas Steponavičius
Mindaugas Platūkis
4:6 4:6
0
6:4 6:2
1
6:3 6:3
1
4:6 6:2
7:10
0
4:6 6:2
10:3
1
6:4 6:0
1
7:6 3:6
8:10
0
6:4 4:6
10:7
1
6:0 5:7
7:10
0
5 {}
2Ramūnas Žukas
Darius Vasiliauskas
6:4 6:4
1
6:4 6:4
1
6:2 6:2
1
6:4 7:6
1
6:1 6:2
1
6:4 6:2
1
3:6 4:6
0
6:1 6:1
1
6:1 6:0
1
8 {}
3Gintaras Marazas
4:6 2:6
0
4:6 4:6
0
7:6 3:6
10:7
1
2:6 3:6
0
 
6:1 2:6
8:10
0
0:6 3:6
0
6:2 6:7
3:10
0
7:5 2:6
3:6
0
1 {}
4Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
3:6 3:6
0
2:6 2:6
0
6:7 6:3
7:10
0
2:6 6:4
3:10
0
4:6 3:6
0
 
4:6 2:6
0
4:6 3:6
0
3:6 2:6
0
0 {}
5Raimundas Šlepikas
Minvydas Vala
6:4 2:6
10:7
1
4:6 6:7
0
6:2 6:3
1
6:2 4:6
10:3
1
6:3 6:4
1
6:1 6:2
1
7:5 7:6
1
6:4 6:4
1
2:6 6:1
7:5
1
8 {}
6Andrius Zabulionis
Vytis Armonas
6:4 2:6
3:10
0
1:6 2:6
0
 
6:4 6:3
1
3:6 4:6
0
1:6 4:6
0
4:6 5:7
0
2:6 1:6
0
5:7 4:6
0
1 {}
7Mindaugas Žilionis
Audrius Ulevičius
4:6 0:6
0
4:6 2:6
0
1:6 6:2
10:8
1
 
1:6 2:6
0
6:1 6:4
1
0:6 3:6
0
3:6 3:6
0
6:0 6:2
1
3 {}
8Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
6:7 6:3
10:8
1
6:3 6:4
1
6:0 6:3
1
6:4 6:2
1
5:7 6:7
0
6:4 7:5
1
6:0 6:3
1
6:2 6:2
1
7:5 7:5
1
8 {}
9Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
4:6 6:4
7:10
0
1:6 1:6
0
2:6 7:6
10:3
1
6:4 6:3
1
4:6 4:6
0
6:2 6:1
1
6:3 6:3
1
2:6 2:6
0
7:5 6:4
1
5 {}
10Darius Vilimas
Saulius Šatkauskass
0:6 7:5
10:7
1
1:6 0:6
0
5:7 6:2
6:3
1
6:3 6:2
1
6:2 1:6
5:7
0
7:5 6:4
1
0:6 2:6
0
5:7 5:7
0
5:7 4:6
0
4 {}

"Classic" lyga A pogrupis

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Valdas Vėbra
Donatas Šulskis
6:3 7:5
1
7:5 6:4
1
6:3 6:1
1
6:2 6:1
1
6:1 6:3
1
6:4 6:4
1
6:3 6:1
1
6:0 6:2
1
6:4 6:0
1
9 {}
2Dainius Stundys
Nerijus Katilius
3:6 5:7
0
0:6 0:6
0
4:6 4:6
0
1:6 1:6
0
6:4 6:1
1
   
0:6 0:6
0
  1 {}
3Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
5:7 4:6
0
6:0 6:0
1
6:3 5:7
10:6
1
4:6 2:6
0
6:1 6:4
1
7:6 7:5
1
6:1 6:2
1
0:6 0:6
0
6:3 6:2
1
6 {}
4Žydrūnas Levinskas
Rimantas Sajus
3:6 1:6
0
6:4 6:4
1
3:6 7:5
6:10
0
2:6 4:6
0
6:2 7:5
1
7:5 6:4
1
6:1 6:3
1
6:3 6:3
1
6:4 6:4
1
6 {}
5Gytis Makarevičius
Giedrius Kovzonas
2:6 1:6
0
6:1 6:1
1
6:4 6:2
1
6:2 6:4
1
7:5 7:6
1
7:5 6:0
1
6:4 6:3
1
6:2 6:3
1
6:3 6:4
1
8 {}
6Laimis Bagdonas
Valentinas Ruzgys
1:6 3:6
0
4:6 1:6
0
1:6 4:6
0
2:6 5:7
0
5:7 6:7
0
6:4 6:4
1
4:6 6:3
10:8
1
6:1 3:6
6:10
0
6:1 6:4
1
3 {}
7Erikas Basakirskas
Linas Lisauskas
4:6 4:6
0
 
6:7 5:7
0
5:7 4:6
0
5:7 0:6
0
4:6 4:6
0
6:3 6:3
1
6:3 4:6
8:10
0
2:6 4:6
0
1 {}
8Vytenis Zalaga
Julius Makunas
3:6 1:6
0
 
1:6 2:6
0
1:6 3:6
0
4:6 3:6
0
6:4 3:6
8:10
0
3:6 3:6
0
7:5 6:2
1
6:1 6:2
1
2 {}
9Martynas Pečkaitis
Mindaugas Šimkus
0:6 2:6
0
6:0 6:0
1
6:0 6:0
1
3:6 3:6
0
2:6 3:6
0
1:6 6:3
10:6
1
3:6 6:4
10:8
1
5:7 2:6
0
3:6 6:1
10:5
1
5 {}
10Žygimantas Beiga
Mažvydas Beiga
4:6 0:6
0
 
3:6 2:6
0
4:6 4:6
0
3:6 4:6
0
1:6 4:6
0
6:2 6:4
1
1:6 2:6
0
6:3 1:6
5:10
0
1 {}

"Challenger" lyga C pogrupis

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 TaškaiVieta
1Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
3:6 6:7
0
2:6 6:3
5:10
0
4:6 4:6
0
4:6 5:7
0
1:6 5:7
0
3:6 7:5
10:6
1
6:3 6:1
1
6:4 6:2
1
3:6 6:3
8:10
0
6:0 6:0
1
4 {}
2Regimantas Vaičiulis
Andrius Verbyla
6:3 7:6
1
7:6 6:2
1
6:4 1:6
10:5
1
6:3 1:6
2:10
0
4:6 6:1
8:10
0
6:1 6:2
1
6:2 6:3
1
6:4 6:3
1
7:6 6:1
1
6:2 6:1
1
8 {}
3Kęstutis Lukauskis
Raimondas Satkauskas
6:2 3:6
10:5
1
6:7 2:6
0
6:3 6:1
1
6:3 6:7
6:10
0
6:3 6:3
1
6:1 6:1
1
6:1 7:5
1
6:4 6:0
1
7:5 6:2
1
6:1 6:2
1
8 {}
4Artūras Šaginas
Linas Sribikė
6:4 6:4
1
4:6 6:1
5:10
0
3:6 1:6
0
6:3 6:2
1
6:3 2:6
10:7
1
6:1 6:0
1
6:0 1:6
10:6
1
6:7 3:6
0
4:6 4:6
0
6:0 6:3
1
6 {}
5Vadim Jurovickij
Minvydas Vala
6:4 7:5
1
3:6 6:1
10:2
1
3:6 7:6
10:6
1
3:6 2:6
0
6:1 6:2
1
4:6 6:7
0
6:1 6:1
1
6:3 6:0
1
6:2 6:2
1
6:1 6:4
1
8 {}
6Andrius Gilys
Giedrius Marazas
6:1 7:5
1
6:4 1:6
10:8
1
3:6 3:6
0
3:6 6:2
7:10
0
1:6 2:6
0
4:6 3:6
0
4:6 3:6
0
2:6 4:6
0
3:6 3:6
0
6:2 6:1
1
3 {}
7Giedrius Nagys
Darius Misevičius
6:3 5:7
6:10
0
1:6 2:6
0
1:6 1:6
0
1:6 0:6
0
6:4 7:6
1
6:4 6:3
1
5:7 0:6
0
3:6 6:1
10:8
1
7:6 3:6
8:10
0
6:4 6:0
1
4 {}
8Laimis Inokaitis
Egidijus Buika
3:6 1:6
0
2:6 3:6
0
1:6 5:7
0
0:6 6:1
6:10
0
1:6 1:6
0
6:4 6:3
1
7:5 6:0
1
6:3 6:2
1
0
  3 {}
9Arūnas Pakamanis
Vilius Kriukelis
4:6 2:6
0
4:6 3:6
0
4:6 0:6
0
7:6 6:3
1
3:6 0:6
0
6:2 6:4
1
6:3 1:6
8:10
0
3:6 2:6
0
6:2 6:3
1
6:3 6:0
1
4 {}
10Tomas Baršauskas
Visvaldas Šavelskis
6:3 3:6
10:8
1
6:7 1:6
0
5:7 2:6
0
6:4 6:4
1
2:6 2:6
0
6:3 6:3
1
6:7 6:3
10:8
1
0
2:6 3:6
0
6:0 6:4
1
5 {}
11Laimis Černiauskas
Alius Jakušovas
0:6 0:6
0
2:6 1:6
0
1:6 2:6
0
0:6 3:6
0
1:6 4:6
0
2:6 1:6
0
4:6 0:6
0
 
3:6 0:6
0
0:6 4:6
0
0 {}

"Challenger" lyga B pogrupis

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Jonas Grinskis
Gintaras Mažonis
6:2 4:6
10:3
1
6:3 4:6
9:11
0
3:6 2:6
0
6:3 6:4
1
6:4 6:4
1
7:5 4:6
10:4
1
6:3 7:6
1
5:7 4:6
0
6:0 4:6
10:4
1
6 {}
2Irmantas Beržinskas
Mindaugas Plečkaitis
2:6 6:4
3:10
0
2:6 3:6
0
6:2 7:6
1
6:2 3:6
8:10
0
6:0 6:0
1
7:5 3:6
12:10
1
7:6 4:6
7:10
0
6:3 7:5
1
2:6 6:4
14:16
0
4 {}
3Darius Matulevičius
Egidijus Žvirblis
3:6 6:4
11:9
1
6:2 6:3
1
6:2 6:2
1
7:5 1:6
2:10
0
6:0 6:0
1
6:3 6:2
1
1:6 6:2
6:10
0
2:6 3:6
0
4:6 4:6
0
5 {}
4Kęstutis Švedas
Paulius Degutis
6:3 6:2
1
2:6 6:7
0
2:6 2:6
0
7:6 5:7
6:10
0
 
4:6 3:6
0
6:4 6:4
1
 
3:6 4:6
0
2 {}
5Robertas Kozulis
Modestas Staškevičius
3:6 4:6
0
2:6 6:3
10:8
1
5:7 6:1
10:2
1
6:7 7:5
10:6
1
6:4 7:5
1
6:1 4:6
10:3
1
6:1 6:2
1
2:6 5:7
0
6:4 6:4
1
7 {}
6Saulius Tvarijonas
Žygimantas Beiga
4:6 4:6
0
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
 
4:6 5:7
0
1:6 6:4
10:4
1
6:7 6:2
10:7
1
0:6 0:6
0
4:6 4:6
0
2 {}
7Gintaras Teišerskis
Artūras Balkevičius
5:7 6:4
4:10
0
5:7 6:3
10:12
0
3:6 2:6
0
6:4 6:3
1
1:6 6:4
3:10
0
6:1 4:6
4:10
0
6:7 6:3
10:6
1
5:7 0:6
0
6:0 6:0
1
3 {}
8Audrius Gelžinis
Vaidas Sinkevičius
3:6 6:7
0
6:7 6:4
10:7
1
6:1 2:6
10:6
1
4:6 4:6
0
1:6 2:6
0
7:6 2:6
7:10
0
7:6 3:6
6:10
0
3:6 3:6
0
  2 {}
9Rimantas Justinavičius
Aurelijus Šadauskas
7:5 6:4
1
3:6 5:7
0
6:2 6:3
1
 
6:2 7:5
1
6:0 6:0
1
7:5 6:0
1
6:3 6:3
1
4:6 6:4
10:6
1
7 {}
10Rolandas Mištautas
Mindaugas Jonika
0:6 6:4
4:10
0
6:2 4:6
16:14
1
6:4 6:4
1
6:3 6:4
1
4:6 4:6
0
6:4 6:4
1
0:6 0:6
0
 
6:4 4:6
6:10
0
4 {}

"Challenger" lyga A pogrupis

 

 Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TaškaiVieta
1Aidas Valiukevičius
Vytautas Švedas
2:6 0:6
0
6:7 6:2
6:10
0
6:2 7:6
1
6:3 6:4
1
6:2 5:7
7:10
0
6:0 6:0
1
3:6 6:3
7:10
0
6:4 2:6
10:7
1
6:4 6:4
1
5 {}
2Darius Raginskis
Laimis Bagdonas
6:2 6:0
1
6:4 6:2
1
6:2 6:3
1
6:3 6:0
1
6:0 6:1
1
6:0 6:0
1
6:3 6:0
1
6:4 3:6
10:8
1
6:0 6:1
1
9 {}
3Giedrius Ališauskas
Darius Balčius
7:6 2:6
10:6
1
4:6 2:6
0
4:6 4:6
0
6:2 3:6
10:4
1
2:6 6:2
10:8
1
6:4 6:7
4:10
0
1:6 4:6
0
2:6 1:6
0
1:6 6:4
10:3
1
4 {}
4Edgaras Orda
Žydrūnas Matusevičius
2:6 6:7
0
2:6 3:6
0
6:4 6:4
1
6:2 6:3
1
3:6 6:1
12:10
1
6:0 6:0
1
5:7 6:2
5:10
0
4:6 4:6
0
6:0 6:1
1
5 {}
5Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
3:6 4:6
0
3:6 0:6
0
2:6 6:3
4:10
0
2:6 3:6
0
3:6 6:4
2:10
0
1:6 5:7
0
2:6 1:6
0
1:6 1:6
0
6:4 6:2
1
1 {}
6Stasys Kisielius
Česlovas Frišmantas
2:6 7:5
10:7
1
0:6 1:6
0
6:2 2:6
8:10
0
6:3 1:6
10:12
0
6:3 4:6
10:2
1
6:7 2:6
0
6:7 6:7
0
2:6 5:7
0
6:1 6:0
1
3 {}
7Vitas Ališauskas
Šarūnas Vilius
0:6 0:6
0
0:6 0:6
0
4:6 7:6
10:4
1
0:6 0:6
0
6:1 7:5
1
7:6 6:2
1
3:6 5:7
0
5:7 7:5
8:10
0
  3 {}
8Vytautas Gecevičius
Saulius Urbelis
6:3 3:6
10:7
1
3:6 0:6
0
6:1 6:4
1
7:5 2:6
10:5
1
6:2 6:1
1
7:6 7:6
1
6:3 7:5
1
5:7 4:6
0
6:2 6:1
1
7 {}
9Audrius Razmas
Vidas Šilkaitis
4:6 6:2
7:10
0
4:6 6:3
8:10
0
6:2 6:1
1
6:4 6:4
1
6:1 6:1
1
6:2 7:5
1
7:5 5:7
10:8
1
7:5 6:4
1
6:1 6:1
1
7 {}
10Algirdas Tėvelis
Vladimiras Vinokurovas
4:6 4:6
0
0:6 1:6
0
6:1 4:6
3:10
0
0:6 1:6
0
4:6 2:6
0
1:6 0:6
0
 
2:6 1:6
0
1:6 1:6
0
0 {}

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort