Download Full Movie

Paskutiniai rezultatai


(Rodoma maks. 200 paskutinių įvestų rezultatų)

Eil. Nr. Gr. Eil. Nr. Komanda 1 Komanda 2 Reikėjo sužaisti iki Sužaidė Rezultatas
flexi_mix A1
1 1 Adelina Norvaišytė
Emilis Jukna
Kristina Frankaitė
Aurimas Karpavičius
2022-01-09 2022-03-28 0:0 0:0
2 2 Viktorija Banaitytė
Eligijus Mačinskas
Adelina Norvaišytė
Emilis Jukna
2022-01-23 2022-03-28 0:0 0:0
3 3 Adelina Norvaišytė
Emilis Jukna
Daina Sinkevičienė
Laurynas Adomavičius
2022-02-20 2022-03-28 0:0 0:0
flexi_vyr A1
4 1 Ridas Bitauskas
Darius Adomonis
Mindaugas Simanaitis
Darius Kavaliauskas
2022-04-06 F 2022-04-01 6:3 6:1
5 2 Augustinas Karaliūnas
Ignas Tamulionis
Julius Adomavičius
Nojus Jurevičius
2022-04-03 F 2022-04-04 7:6 6:4
6 3 Mindaugas Žilionis
Gvidas Sabeckis
Augustinas Karaliūnas
Ignas Tamulionis
2022-04-06 F 2022-04-04 4:6 6:3 3:10
7 4 Alfonsas Genys
Tomas Steponkus
Emilis Jukna
Gytis Kalvinskas
2022-04-03 F 2022-04-05 4:6 6:3 10:7
8 5 Alfonsas Genys
Tomas Steponkus
Aurimas Karpavičius
Tomas Andziulis
2022-04-06 F 2022-04-06 3:6 3:6
9 6 Paulius Matulevičius
Darius Matulevičius
Artūras Treikauskas
Deividas Drevinskas
2022-04-03 F 2022-04-07 0:1 0:1
10 7 Valdas Lukšas
Salvijus Davalga
Artūras Treikauskas
Deividas Drevinskas
2022-04-06 F 2022-04-07 6:0 6:0
11 8 Augustinas Karaliūnas
Ignas Tamulionis
Ridas Bitauskas
Darius Adomonis
2022-04-06 F 2022-04-10 2:6 3:6
12 9 Valdas Lukšas
Salvijus Davalga
Aurimas Karpavičius
Tomas Andziulis
2022-04-06 F 2022-04-10 0:6 0:6
13 10 Mindaugas Žilionis
Gvidas Sabeckis
Mindaugas Simanaitis
Darius Kavaliauskas
2022-04-06 F 2022-04-10 6:2 5:7 10:3
mixai A1
14 1 Inga Koncevičienė
Marius Koncevičius
Sonata Jurkševičienė
Edvardas Zujus
2021-11-14 2022-03-28 0:0 0:0
15 2 Sonata Jurkševičienė
Edvardas Zujus
Eglė Garšvienė
Židrūnas Garšva
2022-01-09 2022-03-28 0:0 0:0
16 3 Dovilė Kavolienė
Tomas Išganaitis
Sonata Jurkševičienė
Edvardas Zujus
2022-01-16 2022-03-28 0:0 0:0
mixai B1B2
17 1 Daiva Zubrutė
Tomas Noreika
Vaiva Žažeckienė
Tomas Brikmanis
2022-04-06 F 2022-03-28 6:4 4:6 9:11
18 2 Vaiva Žažeckienė
Tomas Brikmanis
Daina Sinkevičienė
Artūras Pauža
2022-04-06 F 2022-03-28 6:0 6:0
19 3 Vaidilutė Teišerskienė
Lukas Teišerskis
Dalia Jarušaitienė
Rimantas Šernius
2022-04-06 F 2022-03-29 2:6 3:6
20 4 Rasa Uvarovienė
Žydrūnas Girdzijauskas
Giedrė Armonienė
Vytis Armonas
2022-04-06 F 2022-03-29 4:6 4:6
21 5 Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
Olivija Gustienė
Gytis Kalvinskas
2022-04-06 F 2022-03-29 4:6 7:6 1:10
22 6 Rasa Uvarovienė
Žydrūnas Girdzijauskas
Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
2022-04-06 F 2022-03-30 6:7 3:6
23 7 Emilė Kaduševičiūtė
Mantas Žirlauskas
Daina Sinkevičienė
Artūras Pauža
2022-04-06 F 2022-03-29 6:4 6:4
24 8 Simona Balkevičienė
Artūras Balkevičius
Emilė Kaduševičiūtė
Mantas Žirlauskas
2022-04-06 F 2022-03-30 4:6 4:6
25 9 Emilė Kaduševičiūtė
Mantas Žirlauskas
Laima Veželienė
Darius Veželis
2022-04-06 F 2022-03-31 6:3 5:7 4:10
26 10 Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
2022-04-06 F 2022-04-01 0:0 0:0
27 11 Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
Giedrė Armonienė
Vytis Armonas
2022-04-06 F 2022-04-01 0:0 0:0
28 12 Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
2022-04-06 F 2022-04-01 0:0 0:0
29 13 Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
Aurelija Makarevičienė
Gytis Makarevičius
2022-04-06 F 2022-04-01 0:0 0:0
30 14 Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
Indrė Januševičiūtė
Nerijus Rajackas
2022-04-06 F 2022-04-01 0:0 0:0
31 15 Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
Olivija Gustienė
Gytis Kalvinskas
2022-04-06 F 2022-04-02 6:1 7:5
32 16 Giedrė Armonienė
Vytis Armonas
Olivija Gustienė
Gytis Kalvinskas
2022-04-06 F 2022-04-03 2:6 6:3 4:10
33 17 Simona Balkevičienė
Artūras Balkevičius
Vaiva Žažeckienė
Tomas Brikmanis
2022-04-06 F 2022-04-05 6:3 7:6
34 18 Dalia Jarušaitienė
Rimantas Šernius
Jurga Kavaliauskienė
Tauras Macijauskas
2022-04-06 F 2022-04-05 6:4 6:3
35 19 Nida Kazokienė
Artūras Špilkovas
Dalia Jarušaitienė
Rimantas Šernius
2022-04-06 F 2022-04-05 3:6 4:6
36 20 Vaiva Žažeckienė
Tomas Brikmanis
Laima Veželienė
Darius Veželis
2022-04-06 F 2022-04-05 4:6 7:6 8:10
37 21 Vaidilutė Teišerskienė
Lukas Teišerskis
Edita Augūnienė
Valdas Lukšas
2022-04-06 F 2022-04-06 6:2 4:6 12:10
38 22 Vaidilutė Teišerskienė
Lukas Teišerskis
Virgilijus Dirma
Birutė Pranevičienė
2022-04-06 F 2022-04-06 6:2 6:2
39 23 Nida Kazokienė
Artūras Špilkovas
Edita Augūnienė
Valdas Lukšas
2022-04-06 F 2022-04-06 4:6 4:6
mixai C1C2
40 1 Rūta Vaičiūnienė
Kęstutis Vaičiūnas
Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
2022-04-06 F 2022-03-30 6:2 4:6 7:10
41 2 Egidijus Gustaitis
Marija Urbelienė
Asta Juknienė
Arūnas Sinkevičius
2022-04-06 F 2022-03-30 4:6 3:6
42 3 Valdas Bukšnys
Eglė Melnikienė
Arūnė Bitinaitienė
Paulius Bitinaitis
2022-04-06 F 2022-04-02 3:6 5:7
43 4 Giedrius Ratautas
Urtė Raicevičiūtė
Nomeda Jonaitienė
Tomas Brikmanis
2022-04-06 F 2022-04-02 2:6 6:3 8:10
44 5 Irina Račiūnienė
Artūras Račiūnas
Lymantė Morozovienė
Žanas Morozovas
2022-04-06 F 2022-04-03 2:6 4:6
45 6 Giedrius Ratautas
Urtė Raicevičiūtė
Lymantė Morozovienė
Žanas Morozovas
2022-04-06 F 2022-04-03 5:7 6:4 10:7
46 7 Erika Inokaitienė
Daivaras Danielius
Nomeda Jonaitienė
Tomas Brikmanis
2022-04-06 F 2022-04-04 7:6 1:6 7:10
47 8 Aurelija Girininkė
Donatas Kuktoras
Asta Juknienė
Arūnas Sinkevičius
2022-04-06 F 2022-04-05 0:6 0:6
48 9 Brigita Tunaitytė
Laimis Bagdonas
Audronė Žemeckė
Ričardas Milašauskas
2022-04-06 F 2022-04-05 5:7 5:7
49 10 Asta Garmienė
Valdas Garmus
Rasa Kruglinskaitė
Nerijus Paškevičius
2022-04-06 F 2022-04-05 6:0 6:0
50 11 Valdas Bukšnys
Eglė Melnikienė
Erika Inokaitienė
Daivaras Danielius
2022-04-06 F 2022-04-06 6:3 5:7 5:10
mixai D1
51 1 Karolis Jarašūnas
Milda Valaitytė
Milda Vebrienė
Ričardas Gliožaitis
2022-04-03 F 2022-03-30 1:6 4:6
52 2 Laima Radavičienė
Giedrius Pacevičius
Dainius Razukevičius
Džilda Veličkienė
2022-04-03 F 2022-04-02 6:0 6:0
53 3 Laima Radavičienė
Giedrius Pacevičius
Evelina Auželytė
Mindaugas Červinskis
2022-04-06 F 2022-04-02 1:6 6:3 6:10
54 4 Anton Hegelmann
Marta Hegelmann
Milda Vebrienė
Ričardas Gliožaitis
2022-04-06 F 2022-04-03 2:6 7:5 5:10
55 5 Milda Vebrienė
Ričardas Gliožaitis
Evelina Auželytė
Mindaugas Červinskis
2022-04-06 F 2022-04-06 6:0 6:0
56 6 Anton Hegelmann
Marta Hegelmann
Laima Radavičienė
Giedrius Pacevičius
2022-04-06 F 2022-04-10 6:4 6:3
moterys B1B2
57 1 Edita Augūnienė
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
Vaidilutė Teišerskienė
Loreta Satkauskienė
2022-04-06 F 2022-03-27 6:7 4:6
58 2 Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
Asta Garmienė
Kristina Frankaitė
2022-04-06 F 2022-03-28 6:4 4:6 10:4
59 3 Asta Teišerskienė
Audronė Žemeckė
Eglė Garšvienė
Evelina Šutienė
2022-04-06 F 2022-03-30 7:6 7:5
60 4 Jurgita Gudavičienė
Sigita Smetonaitė
Rasa Uvarovienė
Inga Gecevičienė
2022-04-06 F 2022-03-25 6:0 6:0
61 5 Raimonda Šaginienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Rasa Uvarovienė
Inga Gecevičienė
2022-04-06 F 2022-04-01 6:0 6:0
62 6 Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
Deimantė Guzevičienė
Birutė Pranevičienė
2022-04-06 F 2022-04-01 2:6 6:3 6:10
63 7 Deimantė Guzevičienė
Birutė Pranevičienė
Violeta Zabulionienė
Ramunė Jašinskienė
2022-04-06 F 2022-04-02 6:1 6:2
64 8 Sandra Vosylienė
Kristina Baronienė
Eglė Leonavičienė
Indrė Januševičiūtė
2022-04-06 F 2022-04-02 6:3 7:6
65 9 Eglė Garšvienė
Evelina Šutienė
Violeta Zabulionienė
Ramunė Jašinskienė
2022-04-06 F 2022-04-03 6:3 5:7 7:10
66 10 Giedrė Armonienė
Patricija Liubševičiūtė
Eglė Leonavičienė
Indrė Januševičiūtė
2022-04-06 F 2022-04-05 0:6 0:6
67 11 Eglė Garšvienė
Evelina Šutienė
Dalia Jarušaitienė
Nida Kazokienė
2022-04-06 F 2022-04-05 7:5 5:7 10:8
68 12 Jurgita Šlepikienė
Asta Vaičiulienė
Violeta Zabulionienė
Ramunė Jašinskienė
2022-04-06 F 2022-04-06 0:6 0:6
69 13 Rasa Uvarovienė
Inga Gecevičienė
Vaidilutė Teišerskienė
Loreta Satkauskienė
2022-04-06 F 2022-04-06 0:6 0:6
70 14 Inga Baliūnaitė
Edita Papečkienė
Simona Balkevičienė
Emilė Kaduševičiūtė
2022-04-06 F 2022-04-07 0:0 0:0
71 15 Jurgita Gudavičienė
Sigita Smetonaitė
Inga Baliūnaitė
Edita Papečkienė
2022-04-06 F 2022-04-07 0:0 0:0
72 16 Raimonda Šaginienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Inga Baliūnaitė
Edita Papečkienė
2022-04-06 F 2022-04-01 0:0 0:0
73 17 Inga Baliūnaitė
Edita Papečkienė
Vaidilutė Teišerskienė
Loreta Satkauskienė
2022-04-06 F 2022-04-06 0:0 0:0
moterys C1C2
74 1 Inga Matulevičienė
Edita Matulevičiūtė
Vaida Raicevičienė
Urtė Raicevičiūtė
2022-04-06 F 2022-03-29 4:6 3:6
75 2 Nomeda Jonaitienė
Aldona Vaidotienė
Rasa Kruglinskaitė
Evelina Auželytė
2022-04-06 F 2022-03-31 6:3 4:6 8:10
76 3 Laima Veželienė
Rūta Barysienė
Jurgita Gudavičienė
Lina Paleckienė
2022-04-06 F 2022-04-01 1:6 1:6
77 4 Rasa Kruglinskaitė
Evelina Auželytė
Skaidra Valiukevičienė
Birutė Pranevičienė
2022-04-06 F 2022-04-01 6:1 6:1
78 5 Aurelija Šavelskienė
Danutė Aidukonytė-Sidarevičienė
Rūta Dambrauskienė
Kristina Žvinienė
2022-04-06 F 2022-04-02 6:2 6:1
79 6 Ernesta Kurkienė
Emilija Sakavičiūtė
Giedrė Bakšytė
Olivija Gustienė
2022-04-06 F 2022-04-02 6:7 4:6
80 7 Giedrė Bakšytė
Olivija Gustienė
Irina Račiūnienė
Lina Beigienė
2022-04-06 F 2022-04-01 7:6 6:2
81 8 Rasa Kruglinskaitė
Evelina Auželytė
Jurgita Gudavičienė
Lina Paleckienė
2022-04-06 F 2022-04-03 6:2 7:6
82 9 Gerda Karosienė
Lina Janušauskė
Giedrė Bakšytė
Olivija Gustienė
2022-04-06 F 2022-04-03 6:7 6:7
83 10 Vaida Raicevičienė
Urtė Raicevičiūtė
Ina Dudėniene
Ingrida Ščiuckienė
2022-04-06 F 2022-04-03 7:6 6:3
84 11 Rūta Dambrauskienė
Kristina Žvinienė
Laima Veželienė
Rūta Barysienė
2022-04-06 F 2022-04-04 3:0 4:0
85 12 Gabrielė Aksenavičiūtė
Inga Gecevičienė
Jurgita Gudavičienė
Lina Paleckienė
2022-04-06 F 2022-04-05 4:6 3:6
86 13 Ramunė Danilevičiūtė
Regina Šimanuskienė
Inga Matulevičienė
Edita Matulevičiūtė
2022-04-06 F 2022-04-05 1:6 4:6
87 14 Giedrė Bakšytė
Olivija Gustienė
Vaida Raicevičienė
Urtė Raicevičiūtė
2022-04-06 F 2022-04-04 6:2 6:3
88 15 Ramunė Danilevičiūtė
Regina Šimanuskienė
Giedrė Bakšytė
Olivija Gustienė
2022-04-06 F 2022-04-05 2:6 2:6
89 16 Aurelija Šavelskienė
Danutė Aidukonytė-Sidarevičienė
Nomeda Jonaitienė
Aldona Vaidotienė
2022-04-06 F 2022-04-05 6:7 6:2 10:1
90 17 Ina Dudėniene
Ingrida Ščiuckienė
Ernesta Kurkienė
Emilija Sakavičiūtė
2022-04-06 F 2022-04-06 4:6 3:6
91 18 Asta Gudienė
Agnė Gudaitė
Laima Veželienė
Rūta Barysienė
2022-04-06 F 2022-04-06 6:4 6:4
92 19 Nomeda Jonaitienė
Aldona Vaidotienė
Gabrielė Aksenavičiūtė
Inga Gecevičienė
2022-04-06 F 2022-04-06 2:6 6:4 10:8
93 20 Ernesta Kurkienė
Emilija Sakavičiūtė
Inga Matulevičienė
Edita Matulevičiūtė
2022-04-06 F 2022-04-06 6:0 6:1
moterys D1
94 1 Diana Banaitienė
Deimantė Staniulienė
Jurgita Štaraitė- Bukaitienė
Nomeda Basevičienė
2022-04-03 F 2022-03-31 6:3 6:3
95 2 Ana Kavaliauskienė
Paulina Kriščiūnienė
Diana Banaitienė
Deimantė Staniulienė
2022-04-06 F 2022-03-31 6:1 6:4
96 3 Ernesta Karaškienė
Alina Matulionienė
Lymantė Morozovienė
Rita Vaičiulienė
2022-04-06 F 2022-04-03 5:7 5:7
97 4 Gerda Karosienė
Gitana Kazakevičienė
Greta Grigaitienė
Greta Novikova
2022-04-06 F 2022-04-04 6:3 6:4
98 5 Greta Grigaitienė
Greta Novikova
Ernesta Karaškienė
Alina Matulionienė
2022-04-06 F 2022-04-09 6:4 1:6 6:10
99 6 Gerda Karosienė
Gitana Kazakevičienė
Lymantė Morozovienė
Rita Vaičiulienė
2022-04-06 F 2022-04-10 6:2 6:3
vyrai A1A2
100 1 Martynas Pečkaitis
Žilvinas Padegimas
Tomas Išganaitis
Alfonsas Genys
2022-04-06 F 2022-03-28 4:6 3:6
101 2 Mindaugas Sakalauskas
Marius Koncevičius
Vidas Paliūnas
Kęstutis Rudgalvis
2022-04-06 F 2022-03-28 6:2 6:3
102 3 Židrūnas Garšva
Tomas Labanauskas
Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
2022-04-06 F 2022-03-29 6:2 4:6 11:9
103 4 Mindaugas Sakalauskas
Marius Koncevičius
Tomas Steponkus
Saulius Pauža
2022-04-06 F 2022-03-29 7:5 6:3
104 5 Mindaugas Sakalauskas
Marius Koncevičius
Armantas Verbickas
Mindaugas Vėbra
2022-04-06 F 2022-03-31 6:0 6:0
105 6 Aidas Valiukevičius
Mindaugas Kiudelis
Tomas Andziulis
Jurgis Čėsna
2022-04-06 F 2022-03-31 4:6 0:6
106 7 Tomas Steponkus
Saulius Pauža
Vitalis Uvarovas
Edmundas Ragauskas
2022-04-06 F 2022-04-02 6:1 4:6 8:10
107 8 Virginijus Pileckis
Aurimas Šutas
Raimundas Šlepikas
Arūnas Rozga
2022-04-06 F 2022-04-03 4:6 7:6 10:7
108 9 Dovydas Blinkus
Tomas Laurinėnas
Tomas Andziulis
Jurgis Čėsna
2022-04-06 F 2022-04-03 2:6 4:6
109 10 Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
Tomas Andziulis
Jurgis Čėsna
2022-04-06 F 2022-04-01 6:7 5:7
110 11 Virginijus Pileckis
Aurimas Šutas
Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
2022-04-06 F 2022-04-04 6:0 6:0
111 12 Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
Mindaugas Žilionis
Rokas Aukštakalnis
2022-04-06 F 2022-04-01 3:6 3:6
112 13 Židrūnas Garšva
Tomas Labanauskas
Dovydas Blinkus
Tomas Laurinėnas
2022-04-06 F 2022-04-04 5:7 6:7
113 14 Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
Tomas Išganaitis
Alfonsas Genys
2022-04-06 F 2022-04-05 2:6 1:6
114 15 Ilmaras Melnikas
Josefas Ellert
Mindaugas Žilionis
Rokas Aukštakalnis
2022-04-06 F 2022-04-04 0:0 0:0
115 16 Ilmaras Melnikas
Josefas Ellert
Tomas Išganaitis
Alfonsas Genys
2022-04-06 F 2022-04-05 0:0 0:0
116 17 Virginijus Pileckis
Aurimas Šutas
Ilmaras Melnikas
Josefas Ellert
2022-04-06 F 2022-04-05 0:0 0:0
117 18 Edvinas Pranciulis
Audrius Šeškus
Ilmaras Melnikas
Josefas Ellert
2022-04-06 F 2022-04-05 0:0 0:0
118 19 Edvinas Pranciulis
Audrius Šeškus
Raimundas Šlepikas
Arūnas Rozga
2022-04-06 F 2022-04-05 2:6 3:6
119 20 Virginijus Pileckis
Aurimas Šutas
Martynas Pečkaitis
Žilvinas Padegimas
2022-04-06 F 2022-04-06 6:0 6:0
120 21 Raimundas Šlepikas
Arūnas Rozga
Tomas Išganaitis
Alfonsas Genys
2022-04-06 F 2022-04-06 6:4 7:5
121 22 Raimundas Šlepikas
Arūnas Rozga
Mindaugas Žilionis
Rokas Aukštakalnis
2022-04-06 F 2022-04-06 6:3 6:3
vyrai B1B2
122 1 Audrius Motiejūnas
Tomas Brikmanis
Vilius Vasaris
Andrėjus Radčenko
2022-04-06 F 2022-03-27 7:5 0:6 14:16
123 2 Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
Laurynas Zaveckis
Vytautas Aikevičius
2022-04-06 F 2022-03-29 6:1 4:6 10:6
124 3 Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
2022-04-06 F 2022-03-29 6:0 6:3
125 4 Arvydas Vaišnoras
Rimvydas Kišonas
Julius Makūnas
Juozas Kvederis
2022-04-06 F 2022-03-30 0:1 0:0
126 5 Julius Makūnas
Juozas Kvederis
Rimantas Šernius
Paulius Bitinaitis
2022-04-06 F 2022-03-30 6:7 3:6
127 6 Vilius Vasaris
Andrėjus Radčenko
Darius Miškinis
Robertas Švabas
2022-04-06 F 2022-03-30 1:6 1:6
128 7 Dainius Gulbinas
Vaidas Stiga
Darius Miškinis
Robertas Švabas
2022-04-06 F 2022-03-31 4:6 6:3 6:10
129 8 Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
Darius Miškinis
Robertas Švabas
2022-04-06 F 2022-04-01 6:3 6:3
130 9 Raimundas Šlepikas
Artūras Pauža
Laurynas Zaveckis
Vytautas Aikevičius
2022-04-06 F 2022-04-02 5:7 7:6 5:10
131 10 Audrius Motiejūnas
Tomas Brikmanis
Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
2022-04-06 F 2022-04-03 3:6 6:7
132 11 Antanas Gilaitis
Laimis Inokaitis
Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
2022-04-06 F 2022-04-03 6:2 6:1
133 12 Žydrūnas Janušauskas
Saulius Urbelis
Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
2022-04-06 F 2022-04-04 0:6 0:6
134 13 Vytis Armonas
Darius Veželis
Vilius Vasaris
Andrėjus Radčenko
2022-04-06 F 2022-04-01 6:0 6:0
135 14 Vytis Armonas
Darius Veželis
Dainius Gulbinas
Vaidas Stiga
2022-04-06 F 2022-04-04 3:6 5:7
136 15 Vytis Armonas
Darius Veželis
Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
2022-04-06 F 2022-04-05 6:4 6:4
137 16 Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
Antanas Gilaitis
Laimis Inokaitis
2022-04-06 F 2022-04-05 6:3 6:4
138 17 Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
Kęstutis Laurinskas
Darius Matulevičius
2022-04-06 F 2022-04-05 6:0 6:0
vyrai C1C2
139 1 Kęstutis Stankus
Rinaldas Viliušis
Tomas Šviažas
Andrėjus Radčenko
2022-04-06 F 2022-03-31 3:6 3:6
140 2 Saulius Urbelis
Vytautas Gecevičius
Šarūnas Vilius
Vitas Ališauskas
2022-04-06 F 2022-04-04 6:3 6:3
141 3 Valdas Bukšnys
Saulius Minkevičius
Artūras Balkevičius
Egidijus Sapiežinskas
2022-04-06 F 2022-03-07 6:4 7:5
142 4 Renatas Švelnys
Giedrius Ališauskas
Stasys Kisielius
Martynas Kisielius
2022-04-06 F 2022-04-04 0:6 3:6
143 5 Rostislav Vyrostko
Denas Marčiulaitis
Anton Hegelmann
Ruslan Pukhalski
2022-04-06 F 2022-04-04 6:7 7:5 12:10
144 6 Saulius Urbelis
Vytautas Gecevičius
Tomas Šviažas
Andrėjus Radčenko
2022-04-06 F 2022-04-03 1:6 2:6
145 7 Eimantas Aleksa
Tauras Krištaponis
Kęstutis Stankus
Rinaldas Viliušis
2022-04-06 F 2022-04-05 0:6 0:6
146 8 Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
Artūras Balkevičius
Egidijus Sapiežinskas
2022-04-06 F 2022-04-05 6:4 6:4
147 9 Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
Audrius Šumauskas
Aivaras Kavaliauskas
2022-04-06 F 2022-04-05 6:3 6:4
148 10 Anton Hegelmann
Ruslan Pukhalski
Tomas Šviažas
Andrėjus Radčenko
2022-04-06 F 2022-04-05 6:0 6:0
149 11 Gintautas Lukas
Vladimiras Vinokurovas
Dalius Šarakauskas
Rymantas Zimkus
2022-04-06 F 2022-04-05 6:3 6:2
150 12 Nerijus Paškevičius
Kęstutis Surkevičius
Gintautas Lukas
Vladimiras Vinokurovas
2022-04-06 F 2022-03-31 0:6 0:6
151 13 Saulius Gudavičius
Martynas Bakys
Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
2022-04-06 F 2022-04-05 6:3 6:3
152 14 Saulius Gudavičius
Martynas Bakys
Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
2022-04-06 F 2022-04-05 6:1 6:4
153 15 Gintautas Lukas
Vladimiras Vinokurovas
Šarūnas Karosas
Gediminas Vilimas
2022-04-06 F 2022-03-29 7:6 6:4
154 16 Mindaugas Lazdauskas
Tadas Mickauskas
Saulius Vidrevičius
Vaidas Mugauskas
2022-04-06 F 2022-04-06 6:0 6:0
155 17 Šarūnas Karosas
Gediminas Vilimas
Saulius Vidrevičius
Vaidas Mugauskas
2022-04-06 F 2022-04-07 0:6 0:6
156 18 Saulius Vidrevičius
Vaidas Mugauskas
Nerijus Paškevičius
Kęstutis Surkevičius
2022-04-06 F 2022-04-06 6:0 6:0
157 19 Dalius Šarakauskas
Rymantas Zimkus
Saulius Vidrevičius
Vaidas Mugauskas
2022-04-06 F 2022-04-06 0:6 0:6
vyrai D1D2
158 1 Tomas Valaitis
Paulius Atkočiūnas
Giedrius Nagys
Žydrūnas Matusevičius
2022-04-06 F 2022-03-28 2:6 6:3 8:10
159 2 Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
Vaidas Barauskas
Alvydas Šidlauskas
2022-04-06 F 2022-03-29 5:7 4:6
160 3 Laimis Černiauskas
Redas Mieldažys
Julius Gineika
Paulius Kacinkevičius
2022-04-06 F 2022-03-29 5:7 2:6
161 4 Rostislav Vyrostko
Vladas Petkevičius
Martynas Aleksonis
Arvydas Mikutavičius
2022-04-06 F 2022-03-29 6:0 6:2
162 5 Rostislav Vyrostko
Vladas Petkevičius
Vidas Šilkaitis
Aurelijus Šadauskas
2022-04-06 F 2022-03-31 2:6 2:6
163 6 Vidas Šilkaitis
Aurelijus Šadauskas
Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
2022-04-06 F 2022-03-31 6:3 2:6 10:12
164 7 Alvydas Barauskas
Linas Eidimtas
Julius Gineika
Paulius Kacinkevičius
2022-04-06 F 2022-03-31 1:6 2:6
165 8 Martynas Aleksonis
Arvydas Mikutavičius
Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
2022-04-06 F 2022-04-01 4:6 4:6
166 9 Henrikas Levinas
Rolandas Musneckis
Gediminas Stelmokas
Linas Leonavičius
2022-04-06 F 2022-04-01 6:2 6:1
167 10 Laimis Černiauskas
Redas Mieldažys
Vidas Šilkaitis
Aurelijus Šadauskas
2022-04-06 F 2022-04-02 3:6 2:6
168 11 Tomas Valaitis
Paulius Atkočiūnas
Henrikas Levinas
Rolandas Musneckis
2022-04-06 F 2022-04-02 2:6 2:6
169 12 Egidijus Gustaitis
Mindaugas Červinskis
Rostislav Vyrostko
Vladas Petkevičius
2022-04-06 F 2022-04-05 0:6 0:6
170 13 Mantas Andriukaitis
Gytis Stanikunas
Henrikas Levinas
Rolandas Musneckis
2022-04-06 F 2022-04-05 2:6 0:6
171 14 Tadas Frišmantas
Česlovas Frišmantas
Gintaras Žiaukas
Kęstutis Žiaukas
2022-04-06 F 2022-04-05 3:6 2:6
172 15 Gintaras Žiaukas
Kęstutis Žiaukas
Dainius Stepanauskas
Tadas Kaminskas
2022-04-06 F 2022-03-27 6:0 6:0
173 16 Mantas Andriukaitis
Gytis Stanikunas
Deividas Poškus
Paulius Kievišas
2022-04-06 F 2022-03-31 1:6 3:6
174 17 Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
Egidijus Gustaitis
Mindaugas Červinskis
2022-04-06 F 2022-04-06 6:0 6:0
175 18 Vaidas Barauskas
Alvydas Šidlauskas
Laimis Černiauskas
Redas Mieldažys
2022-04-06 F 2022-04-06 6:4 6:3
176 19 Mindaugas Lazdauskas
Tauras Pakalnis
Vaidas Barauskas
Alvydas Šidlauskas
2022-04-06 F 2022-04-06 0:6 0:6
177 20 Vidas Šilkaitis
Aurelijus Šadauskas
Mindaugas Lazdauskas
Tauras Pakalnis
2022-04-06 F 2022-04-06 6:0 6:0
178 21 Gintaras Žiaukas
Kęstutis Žiaukas
Mantas Andriukaitis
Gytis Stanikunas
2022-04-06 F 2022-04-06 6:2 6:3
vyrai E1
179 1 Vaidas Jakubavičius
Lukas Jakubavičius
Žygimantas Beiga
Mindaugas Beiga
2021-11-14 2022-03-28 0:0 0:0
180 2 Žygimantas Beiga
Mindaugas Beiga
Saulius Pauža
Rojus Pauža
2021-11-21 2022-03-28 0:0 0:0
181 3 Gintautas Lukas
Emilijus Lukas
Žygimantas Beiga
Mindaugas Beiga
2021-11-28 2022-03-28 0:0 0:0
182 4 Egidijus Gustaitis
Benas Gustaitis
Žygimantas Beiga
Mindaugas Beiga
2022-01-16 2022-03-28 0:0 0:0
183 5 Žygimantas Beiga
Mindaugas Beiga
Darius Lukševičius
Matas Lukševičius
2022-01-23 2022-03-28 0:0 0:0
184 6 Žygimantas Beiga
Mindaugas Beiga
Ignas Stundys
Dainius Stundys
2022-02-20 2022-03-28 0:0 0:0
185 7 Darius Lukševičius
Matas Lukševičius
Egidijus Gustaitis
Benas Gustaitis
2022-01-09 2022-03-28 0:0 0:0
186 8 Darius Lukševičius
Matas Lukševičius
Saulius Pauža
Rojus Pauža
2022-01-16 2022-03-28 0:0 0:0
187 9 Darius Lukševičius
Matas Lukševičius
Gintautas Lukas
Emilijus Lukas
2022-02-20 2022-03-28 0:0 0:0
188 10 Saulius Pauža
Rojus Pauža
Egidijus Gustaitis
Benas Gustaitis
2021-12-05 2022-03-28 0:0 0:0
189 11 Ignas Stundys
Dainius Stundys
Saulius Pauža
Rojus Pauža
2022-01-02 2022-03-28 0:0 0:0
190 12 Saulius Pauža
Rojus Pauža
Gintautas Lukas
Emilijus Lukas
2022-01-09 2022-03-28 0:0 0:0
191 13 Saulius Pauža
Rojus Pauža
Vaidas Jakubavičius
Lukas Jakubavičius
2022-01-23 2022-03-28 0:0 0:0
192 14 Gintautas Lukas
Emilijus Lukas
Kajus Noreika
Tomas Noreika
2021-11-14 2022-03-28 0:0 0:0
193 15 Egidijus Gustaitis
Benas Gustaitis
Kajus Noreika
Tomas Noreika
2022-01-02 2022-03-28 0:0 0:0
194 16 Vaidas Jakubavičius
Lukas Jakubavičius
Kajus Noreika
Tomas Noreika
2022-01-16 2022-03-28 0:0 0:0
195 17 Egidijus Gustaitis
Benas Gustaitis
Vaidas Jakubavičius
Lukas Jakubavičius
2021-11-21 2022-03-28 0:0 0:0
196 18 Jokūbas Šutas
Aurimas Šutas
Vaidas Jakubavičius
Lukas Jakubavičius
2021-12-05 2022-03-28 0:0 0:0
197 19 Gintautas Lukas
Emilijus Lukas
Vaidas Jakubavičius
Lukas Jakubavičius
2022-01-02 2022-03-28 0:0 0:0
198 20 Jokūbas Šutas
Aurimas Šutas
Egidijus Gustaitis
Benas Gustaitis
2022-02-20 2022-03-28 0:0 0:0
199 21 Gintautas Lukas
Emilijus Lukas
Egidijus Gustaitis
Benas Gustaitis
2022-02-27 2022-03-28 0:0 0:0
200 22 Ignas Stundys
Dainius Stundys
Gintautas Lukas
Emilijus Lukas
2022-02-13 2022-03-28 0:0 0:0

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr
ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort escort bayan çankaya istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort escort çankaya istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort
Yurtdışı Yatırım