Download Full Movie

Registracijos sąrašas

Registracijos paraiškas pateikė 413 dalyviai, kurie sudarys 288 komandas.

Eil. Nr. Žaidėjas 1 Žaidėjas 2 Klasė
1 Daina Sinkevičienė Laurynas Adomavičius flexi
2 Aurimas Girdzijauskas Ignas Kaduševičius flexi
3 Algirdas Tėvelis Skirmantas Mačinskas flexi
4 Jonas Kažemėkaitis Arūnas Rozga flexi
5 Renata Kolganovienė Arūnas Rozga flexi
6 Mindaugas Žilionis Gvidas Sabeckis flexi
7 Ramūnas Būda Augustinas Karkauskas flexi
8 Alfonsas Genys Tomas Steponkus flexi
9 Patricija Liubševičiūtė Dovydas Šabūnas flexi
10 Viktorija Banaitytė Eligijus Mačinskas flexi
11 Rasa Butrimaitė Skirmantas Mačinskas flexi
12 Uma Bakaitytė Gintautas Kurkis flexi
13 Ridas Bitauskas Aurimas Karpavičius flexi
14 Ignas Kaduševičius Greta Gintautaitė flexi
15 Artūras Treikauskas Deividas Drevinskas flexi
16 Andrius Augunas Paulius Matulevičius flexi
17 Darius Kavaliauskas Darius Adomonis flexi
18 Edita Matulevičiūtė Paulius Matulevičius flexi
19 Almantas Oželis Mindaugas Simanaitis flexi
20 Evelina Šutienė Almantas Oželis flexi
21 Inga Zinkuvienė Aurimas Karpavičius flexi
22 Eligijus Mačinskas Vladimiras Vinokurovas flexi
23 Smiltė Bakytė Augustinas Karaliūnas flexi
24 Nojus Poška Ričardas Poška flexi
25 Tadas Misevičius Darius Laurusevičius flexi
26 Kęstutis Liepa Dovydas Šabūnas flexi
27 Adelina Norvaišytė Aurimas Girdzijauskas flexi
28 Miglė Helmaitė Skirmantas Mačinskas flexi
29 Danielė Žukauskaitė Simonas Žukauskas flexi
30 Asta Juknienė Albinas Jagelavičius mixai
31 Eitvydė Helmienė Jonas Kažemėkaitis mixai
32 Virginijus Pileckis Greta Gintautaitė mixai
33 Juozas Kvederis Kristina Kvederienė mixai
34 Emilė Kaduševičiūtė Dainius Stundys mixai
35 Džilda Veličkienė Dainius Razukevičius mixai
36 Asta Garmienė Valdas Garmus mixai
37 Saulius Gudavičius Jurgita Gudavičienė mixai
38 Tomas Išganaitis Dovilė Kavolienė mixai
39 Stasys Kisielius Jūratė Kugienė mixai
40 Rita Paužienė Giedrius Leonavičius mixai
41 Marta Hegelmann Anton Hegelmann mixai
42 Alina Kuzmickienė Audrius Mikalauskas mixai
43 Kristina Frankaitė Nerius Vaitkus mixai
44 Paulius Bitinaitis Arūnė Bitinaitienė mixai
45 Asta Vaičiulienė Naglis Vaičiulis mixai
46 Ernestas Nevedomskis Birutė Pranevičienė mixai
47 Eglė Sajūtė-Lukševičienė Darius Lukševičius mixai
48 Šarūnas Mačinskas Ligita Mačinskienė mixai
49 Artūras Špilkovas Jurgita Šlepikienė mixai
50 Šarūnas Vilius Onutė Dalsjo mixai
51 Giedrius Ratautas Vaiva Žažeckienė mixai
52 Vaida Raicevičienė Kazys Raicevičius mixai
53 Sandra Vosylienė Darius Vosylius mixai
54 Migle Fernandes Julius Gineika mixai
55 Gytis Makarevičius Aurelija Makarevičienė mixai
56 Simona Balkevičienė Artūras Balkevičius mixai
57 Rasa Uvarovienė Žydrūnas Girdzijauskas mixai
58 Ina Dudėniene Darius Gurčinas mixai
59 Martynas Pečkaitis Violeta Matulaitienė mixai
60 Sonata Jurkševičienė Edvardas Zujus mixai
61 Jūratė Apanskaitė Tomas Noreika mixai
62 Audra Ginelevičienė Valdas Lukšas mixai
63 Audra Ginelevičienė Saulius Minkevičius mixai
64 Gintaras Mažonis Jolita Rudgalvienė mixai
65 Darius Veželis Laima Veželienė mixai
66 Vytis Armonas Giedrė Armonienė mixai
67 Rūta Vaičiūnienė Kęstutis Vaičiūnas mixai
68 Ričardas Milašauskas Audronė Žemeckė mixai
69 Milda Vebrienė Dainius Stepanauskas mixai
70 Urtė Raicevičiūtė Kazys Raicevičius mixai
71 Indrė Januševičiūtė Nerijus Rajackas mixai
72 Onutė Dalsjo Arvydas Vaišnoras mixai
73 Valdas Bukšnys Eglė Melnikienė mixai
74 Sandrija Čapkauskienė Saulius Šatkauskas mixai
75 Inga Koncevičienė Marius Koncevičius mixai
76 Lymantė Morozovienė Ričardas Gliožaitis mixai
77 Gytis Kalvinskas Olivija Gustienė mixai
78 Jurgita Steponavičienė Rimantas Steponavičius mixai
79 Eglė Leonavičienė Darius Leonavičius mixai
80 Petras Paulauskas Inga Paulauskienė mixai
81 Jurga Kavaliauskienė Tauras Macijauskas mixai
82 Daiva Zubrutė Linas Bitinas mixai
83 Laima Radavičienė Giedrius Pacevičius mixai
84 Darius Juodvalkis Sigita Smetonaitė mixai
85 Robertas Kozulis Rūta Kuprytė mixai
86 Raimonda Genienė Gytis Kviedaraitis mixai
87 Loreta Ruzgienė Jonas Ruzgas mixai
88 Brigita Tunaitytė Romas Kalinauskas mixai
89 Tatjana Kravčenko Antanas Krutulis mixai
90 Irina Račiūnienė Artūras Račiūnas mixai
91 Vytautas Drungilas Jūratė Drungilienė mixai
92 Audronė Nekrošienė Arūnas Sinkevičius mixai
93 Laimis Inokaitis Erika Inokaitienė mixai
94 Džemilė Sapiežinskienė Rimantas Šernius mixai
95 Dalia Sadeckienė Gediminas Valiukėnas mixai
96 Egidijus Gustaitis Marija Urbelienė mixai
97 Daina Sinkevičienė Tomas Laurinėnas mixai
98 Lina Vasiliauskienė Nerijus Vasiliauskas mixai
99 Brigita Tunaitytė Laimis Bagdonas mixai
100 Marius Pupeikis Justina Šimkevičiūtė mixai
101 Deimantė Guzevičienė Donatas Kutkovas mixai
102 Asta Juknienė Giedrė Armonienė moterys
103 Dovilė Kavolienė Rita Paužienė moterys
104 Laima Veželienė Rūta Barysienė moterys
105 Džemilė Sapiežinskienė Renata Kolganovienė moterys
106 Jurga Kavaliauskienė Diana Girdzijauskienė moterys
107 Kristina Žvinienė Rūta Dambrauskienė moterys
108 Jurgita Gudavičienė Giedrė Bakšytė moterys
109 Olivija Gustienė Giedrė Bakšytė moterys
110 Emilija Sakavičiūtė Skaidra Valiukevičienė moterys
111 Ieva Jonauskienė Olivija Gustienė moterys
112 Laima Kalasauskienė Jūratė Kugienė moterys
113 Inga Matulevičienė Edita Matulevičiūtė moterys
114 Aistė Juškevičienė Violeta Zabulionienė moterys
115 Laima Padegimienė Birutė Miliauskienė moterys
116 Rasa Uvarovienė Vida Grigaitienė moterys
117 Deimantė Guzevičienė Birutė Pranevičienė moterys
118 Sigutė Mickevičiūtė Sonata Jurkševičienė moterys
119 Eglė Sajūtė-Lukševičienė Asta Vaičiulienė moterys
120 Romantė Paulauskienė Alina Matulionienė moterys
121 Evelina Šutienė Eglė Garšvienė moterys
122 Milda Vebrienė Aurelija Girininkė moterys
123 Vaiva Žažeckienė Inga Gecevičienė moterys
124 Jurgita Markevičienė Eglė Melnikienė moterys
125 Vita Lukštaraupienė Ramunė Jašinskienė moterys
126 Eglė Garšvienė Jurgita Steponavičienė moterys
127 Inga Baliūnaitė Edita Papečkienė moterys
128 Jūratė Bartaševičienė Laura Malakauskienė moterys
129 Vaida Raicevičienė Rūta Vaičiūnienė moterys
130 Jūratė Apanskaitė Anželika Partikienė moterys
131 Asta Teišerskienė Audronė Žemeckė moterys
132 Loreta Satkauskienė Inga Gecevičienė moterys
133 Jūratė Apanskaitė Brigita Tunaitytė moterys
134 Sandra Vosylienė Kristina Baronienė moterys
135 Eglė Leonavičienė Asta Teišerskienė moterys
136 Simona Balkevičienė Anželika Partikienė moterys
137 Greta Grigaitienė Gitana Kazakevičienė moterys
138 Ina Dudėniene Ingrida Ščiuckienė moterys
139 Ernesta Karaškienė Agnė Breikštienė moterys
140 Lorita Šalugienė Lina Vasiliauskienė moterys
141 Audra Ginelevičienė Edita Augūnienė moterys
142 Ingrida Pankienė Nomeda Jonaitienė moterys
143 Erika Inokaitienė Sigita Smetonaitė moterys
144 Aurelija Makarevičienė Živilė Nortkienė moterys
145 Vaida Raicevičienė Asta Garmienė moterys
146 Danutė Aidukonytė-Sidarevičienė Aurelija Šavelskienė moterys
147 Migle Fernandes Kristina Frankaitė moterys
148 Nida Kazokienė Ilona Blekaitytė-Lisauskienė moterys
149 Nida Kazokienė Dalia Jarušaitienė moterys
150 Raimonda Genienė Jurga Vižinienė moterys
151 Audronė Nekrošienė Alina Kuzmickienė moterys
152 Marija Urbelienė Lina Janušauskė moterys
153 Irina Račiūnienė Lina Beigienė moterys
154 Justina Beinorienė Gerda Karosienė moterys
155 Austė Aleksandravičiūtė-Šviažienė Jaunė Stumbrienė moterys
156 Emilė Kaduševičiūtė Aušra Kepenė moterys
157 Rita Vaičiulienė Lymantė Morozovienė moterys
158 Loreta Ruzgienė Dovilė Rusonytė moterys
159 Asta Gudienė Agnė Gudaitė moterys
160 Tatjana Kravčenko Irina Melinauskienė moterys
161 Inga Koncevičienė Dalė Daunorienė moterys
162 Jurgita Šlepikienė Ramunė Jašinskienė moterys
163 Marta Hegelmann Arūnė Bitinaitienė moterys
164 Diana Banaitienė Deimantė Staniulienė moterys
165 Rimantė Platukienė Inga Paulauskienė moterys
166 Daiva Zubrutė Eglė Chmieliauskaitė moterys
167 Toma Steponkienė Ramunė Tėvelienė moterys
168 Laima Kalasauskienė Lina Paleckienė moterys
169 Kristina Frankaitė Rūta Kuprytė moterys
170 Dijana Žukienė Evelina Auželytė moterys
171 Jurgis Čėsna Tomas Andziulis vyrai
172 Aurimas Šutas Virginijus Pileckis vyrai
173 Algirdas Tėvelis Edvinas Rudys vyrai
174 Valdas Lukšas Tomas Noreika vyrai
175 Mindaugas Platūkis Rimantas Steponavičius vyrai
176 Raimundas Šlepikas Arūnas Rozga vyrai
177 Kęstutis Žiaukas Virginijus Šmitas vyrai
178 Augustinas Karkauskas Ričardas Poška vyrai
179 Arturas Grabliauskas Juozas Kvederis vyrai
180 Mindaugas Žilionis Rokas Aukštakalnis vyrai
181 Dovydas Blinkus Tomas Laurinėnas vyrai
182 Darius Pavasaris Romas Kalinauskas vyrai
183 Alfonsas Genys Vilius Helmas vyrai
184 Anton Zabazlajev Egidijus Morkevičius vyrai
185 Mantas Bartaševičius Audrius Malakauskas vyrai
186 Linas Sribikė Vidas Šilkaitis vyrai
187 Marius Koncevičius Mindaugas Sakalauskas vyrai
188 Kęstutis Lukauskis Valentinas Ruzgys vyrai
189 Žilvinas Gasiūnas Paulius Minajevas vyrai
190 Žilvinas Gasiūnas Mykolas Radvilavičius vyrai
191 Marius Janušauskas Tomas Baršauskas vyrai
192 Mindaugas Žilionis Andrius Knezys vyrai
193 Ilmaras Melnikas Josefas Ellert vyrai
194 Mantas Aleksėjūnas Deividas Drevinskas vyrai
195 Denas Marčiulaitis Darius Matulevičius vyrai
196 Aurelijus Šadauskas Vidas Šilkaitis vyrai
197 Dainius Gulbinas Vitalis Mackevičius vyrai
198 Gintaras Mažonis Jonas Grinskis vyrai
199 Tomas Labanauskas Gytis Kalvinskas vyrai
200 Tomas Šviažas Andrėjus Radčenko vyrai
201 Gytis Kviedaraitis Žydrūnas Girdzijauskas vyrai
202 Aidas Valiukevičius Darius Augustinaitis vyrai
203 Valentinas Jukna Arūnas Sinkevičius vyrai
204 Darius Balčius Darius Šuliokas vyrai
205 Nerijus Rajackas Valdas Garmus vyrai
206 Egidijus Gustaitis Paulius Kievišas vyrai
207 Martynas Pečkaitis Giedrius Leonavičius vyrai
208 Diemantas Gudaitis Dainius Švenčionis vyrai
209 Vilius Vasaris Andrėjus Radčenko vyrai
210 Egidijus Gustaitis Dainius Aksinavičius vyrai
211 Rimantas Justinavičius Audrius Razmas vyrai
212 Tomas Brikmanis Daivaras Danielius vyrai
213 Irmantas Beržinskas Edgaras Orda vyrai
214 Vaidotas Nortkus Artūras Teišerskis vyrai
215 Anton Hegelmann Ruslan Puchalskij vyrai
216 Audrius Petrusevičius Albertas Sereika vyrai
217 Audrius Ulevičius Aidas Binkauskas vyrai
218 Redas Mieldažys Laimis Černiauskas vyrai
219 Tomas Steponkus Saulius Pauža vyrai
220 Saulius Urbelis Vytautas Gecevičius vyrai
221 Saulius Urbelis Žydrūnas Janušauskas vyrai
222 Vaidas Stiga Dainius Gulbinas vyrai
223 Paulius Bitinaitis Algis Bakutis vyrai
224 Paulius Bitinaitis Rimantas Šernius vyrai
225 Šarūnas Vilius Vitas Ališauskas vyrai
226 Linas Eidimtas Rytis Šūmakaris vyrai
227 Kęstutis Rudgalvis Vidas Paliūnas vyrai
228 Šarūnas Mačinskas Kęstutis Vaičiūnas vyrai
229 Andrius Bakaitis Nerijus Jaškūnas vyrai
230 Raimundas Šlepikas Vitalis Mackevičius vyrai
231 Giedrius Elzbergas Andrius Knezys vyrai
232 Egidijus Buika Petras Paulauskas vyrai
233 Giedrius Ališauskas Laimis Bagdonas vyrai
234 Martynas Kisielius Stasys Kisielius vyrai
235 Mindaugas Žemaitėlis Tomas Jašinskas vyrai
236 Žilvinas Padegimas Stepas Buganauskas vyrai
237 Židrūnas Garšva Vytis Gudavičius vyrai
238 Artūras Špilkovas Alvydas Visockis vyrai
239 Židrūnas Garšva Tomas Labanauskas vyrai
240 Andrius Augunas Edvinas Pranciulis vyrai
241 Darius Kavaliauskas Mindaugas Simanaitis vyrai
242 Raimondas Satkauskas Kęstutis Stankus vyrai
243 Audrius Šumauskas Aivaras Kavaliauskas vyrai
244 Saulius Pauža Darius Vosylius vyrai
245 Gytis Makarevičius Artūras Pauža vyrai
246 Vaidas Mugauskas Mantas Agentas vyrai
247 Tomas Noreika Kajus Noreika vyrai
248 Dainius Stundys Ignas Stundys vyrai
249 Egidijus Gustaitis Karolis Gustaitis vyrai
250 Evaldas Paulavičius Žygaudas Paulavičius vyrai
251 Žygimantas Beiga Mindaugas Beiga vyrai
252 Vaidas Jakubavičius Lukas Jakubavičius vyrai
253 Saulius Pauža Rojus Pauža vyrai
254 Egidijus Jasiūnas Egidijus Žvirblis vyrai
255 Darius Veželis Vytis Armonas vyrai
256 Eimantas Aleksa Tauras Krištaponis vyrai
257 Ritas Jaliniauskas Regimantas Vaičiulis vyrai
258 Andrius Juozaponis Dainius Paulauskas vyrai
259 Vitalis Uvarovas Edmundas Ragauskas vyrai
260 Valdas Bukšnys Saulius Minkevičius vyrai
261 Raimundas Šlepikas Visvaldas Šavelskis vyrai
262 Andrius Grajauskas Ernestas Nevedomskis vyrai
263 Egidijus Sukockis Zigmas Labutis vyrai
264 Alvydas Šidlauskas Vaidas Barauskas vyrai
265 Antanas Gilaitis Laimis Inokaitis vyrai
266 Gintautas Lukas Emilijus Lukas vyrai
267 Gintautas Lukas Laurynas Bložė vyrai
268 Vitas Ališauskas Dangis Jurgelevičius vyrai
269 Aurimas Šutas Jokūbas Šutas vyrai
270 Darius Lukševičius Giedrius Gustas vyrai
271 Stanislovas Mašalas Nojus Mašalas vyrai
272 Vytautas Aikevičius Rimantas Nastajus vyrai
273 Jonas Jermakovičius Giedrius Bartaška vyrai
274 Andrius Zabulionis Vladimiras Fiodorovas vyrai
275 Robertas Švabas Darius Miškinis vyrai
276 Edgaras Riabko Vladimiras Vinokurovas vyrai
277 Žydrūnas Matusevičius Giedrius Nagys vyrai
278 Tadas Frišmantas Česlovas Frišmantas vyrai
279 Gintautas Mėlynauskas Irmantas Lukštaraupis vyrai
280 Robertas Kozulis Giedrius Ratautas vyrai
281 Žydrūnas Levinskas Kęstutis Liepa vyrai
282 Tadas Kaminskas Dainius Stepanauskas vyrai
283 Augustinas Karaliūnas Linas Karaliūnas vyrai
284 Vladas Petkevičius Rostislav Vyrostko vyrai
285 Saulius Gudavičius Darius Augūnas vyrai
286 Kęstutis Baranauskas Evaldas Domarkas vyrai
287 Vytis Gurevičius Marius Pupeikis vyrai
288 Sigitas Dabulskis Andrius Bijaminas vyrai

Registracijos paraiškas pateikė 413 dalyviai, kurie sudarys 288 komandas.

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort