Download Full Movie

Registracijos sąrašas

Registracijos paraiškas pateikė 144 dalyviai, kurie sudarys 72 komandas.

Eil. Nr. Žaidėjas 1 Žaidėjas 2 Klasė
1 Valdas Tratulis Skirmantas Mačinskas flexi
2 Tomas Steponkus Alfonsas Genys flexi
3 Saulius Pauža Tadas Misevičius flexi
4 Raimundas Šlepikas Gvidas Sabeckis flexi
5 Tomas Andziulis Aurimas Karpavičius flexi
6 Arnas Zilnys Darius Vosylius flexi
7 Ignas Kaduševičius Aurimas Girdzijauskas flexi
8 Laima Kalasauskienė Eglė Sajūtė-Lukševičienė moterys
9 Inga Gecevičienė Vaiva Žažeckienė moterys
10 Jūratė Apanskaitė Brigita Tunaitytė moterys
11 Irina Melinauskienė Jurgita Steponavičienė moterys
12 Renata Bubnė Kristina Baronienė moterys
13 Jurgita Gudavičienė Patricija Liubševičiūtė moterys
14 Daina Sinkevičienė Diana Girdzijauskienė moterys
15 Ina Dudėniene Ingrida Ščiuckienė moterys
16 Anželika Partikienė Jūratė Kugienė moterys
17 Greta Grigaitienė Jurgita Štaraitė-Bukaitienė moterys
18 Julija Urbonė Laima Pacevičiūtė moterys
19 Sandrija Čapkauskienė Edita Matulevičiūtė moterys
20 Aušra Kepenė Rasa Uvarovienė moterys
21 Eglė Garšvienė Sonata Jurkševičienė moterys
22 Aistė Juškevičienė Violeta Zabulionienė moterys
23 Birutė Miliauskienė Laima Padegimienė moterys
24 Ligita Mačinskienė Jolita Rudgalvienė moterys
25 Džemilė Sapiežinskienė Violeta Matulaitienė moterys
26 Daiva Zubrutė Eglė Chmieliauskaitė moterys
27 Inga Šležaitė Eglė Špiliauskienė moterys
28 Simona Balkevičienė Vaida Teišerskienė moterys
29 Nida Kazokienė Dalia Jarušaitienė moterys
30 Eglė Leonavičienė Rita Paužienė moterys
31 Raimonda Šaginienė Laimutė Malakauskienė moterys
32 Birutė Adomavičienė Olivija Gustienė moterys
33 Darius Bubnys Arūnas Pakamanis vyrai
34 Aidas Valiukevičius Darius Augustinaitis vyrai
35 Dangis Jurgelevičius Vitas Ališauskas vyrai
36 Darius Balčius Giedrius Ališauskas vyrai
37 Irmantas Beržinskas Edgaras Orda vyrai
38 Žydrūnas Girdzijauskas Minvydas Ragulskis vyrai
39 Kęstutis Žiaukas Virginijus Šmitas vyrai
40 Josefas Ellert Ilmaras Melnikas vyrai
41 Algirdas Tėvelis Edvinas Rudys vyrai
42 Valdas Lukšas Tomas Noreika vyrai
43 Deividas Drevinskas Augustinas Karkauskas vyrai
44 Laurynas Bložė Paulius Petrauskas vyrai
45 Gintaras Mažonis Jonas Grinskis vyrai
46 Mantas Agentas Vaidas Mugauskas vyrai
47 Vilius Helmas Tomas Išganaitis vyrai
48 Vaidotas Nortkus Artūras Teišerskis vyrai
49 Darius Miškinis Robertas Švabas vyrai
50 Martynas Pečkaitis Giedrius Kovzonas vyrai
51 Darius Raginskis Laimis Bagdonas vyrai
52 Giedrius Ratautas Laurynas Kunčius vyrai
53 Virginijus Pileckis Tomas Labanauskas vyrai
54 Valdas Bukšnys Saulius Minkevičius vyrai
55 Ignas Kalinauskas Giedrius Barysas vyrai
56 Mindaugas Žilionis Arūnas Rozga vyrai
57 Vitalis Mackevičius Židrūnas Garšva vyrai
58 Žydrūnas Levinskas Giedrius Leonavičius vyrai
59 Mindaugas Platūkis Rimantas Steponavičius vyrai
60 Dainius Stundys Vaidas Stiga vyrai
61 Donatas Baronas Vytautas Aikevičius vyrai
62 Saulius Urbelis Žydrūnas Janušauskas vyrai
63 Edmundas Ragauskas Mažvydas Beiga vyrai
64 Vidas Šilkaitis Egidijus Žvirblis vyrai
65 Žilvinas Gasiūnas Paulius Minajevas vyrai
66 Laimis Inokaitis Daivaras Danielius vyrai
67 Arūnas Sinkevičius Česlovas Frišmantas vyrai
68 Gytis Kalvinskas Kęstutis Rudgalvis vyrai
69 Rimantas Sajus Valdas Dobilas vyrai
70 Paulius Degutis Luca Shel Bertazza vyrai
71 Darius Vilimas Linas Sribikė vyrai
72 Vytis Gurevičius Marius Pupeikis vyrai

Registracijos paraiškas pateikė 144 dalyviai, kurie sudarys 72 komandas.

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort