Download Full Movie

Paskutiniai rezultatai


(Rodoma maks. 200 paskutinių įvestų rezultatų)

Eil. Nr. Gr. Eil. Nr. Komanda 1 Komanda 2 Reikėjo sužaisti iki Sužaidė Rezultatas
flexi_mix A1
1 1 Daina Sinkevičienė
Laurynas Adomavičius
Klaudija Tiškovaitė
Vitalijus Tiškovas
2020-02-23 2020-02-22 6:1 6:1
2 2 Gintarė Žilinskienė
Mykolas Žilinskas
Ignas Kaduševičius
Greta Gintautaitė
2020-02-16 2020-02-28 2:6 3:6
3 3 Daina Sinkevičienė
Laurynas Adomavičius
Uma Bakaitytė
Gintautas Kurkis
2020-02-16 2020-03-01 3:6 1:6
4 4 Renata Kolganovienė
Arūnas Rozga
Ignas Kaduševičius
Greta Gintautaitė
2020-05-24 F 2020-03-09 6:2 6:4
flexi_vyr A1
5 1 Ridas Bitauskas
Aurimas Karpavičius
Kęstutis Liepa
Dovydas Šabūnas
2020-02-16 2020-02-13 6:0 6:3
6 2 Kęstutis Liepa
Dovydas Šabūnas
Mindaugas Žilionis
Gvidas Sabeckis
2020-02-02 2020-02-13 5:7 6:2 1:10
7 3 Alfonsas Genys
Tomas Steponkus
Raimundas Šlepikas
Arūnas Rozga
2020-02-09 2020-02-13 6:2 3:6 10:8
8 4 Mindaugas Žilionis
Gvidas Sabeckis
Darius Adomonis
Ričardas Poška
2020-02-23 2020-02-26 6:4 6:3
9 5 Mindaugas Žilionis
Gvidas Sabeckis
Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
2020-02-16 2020-03-02 0:0 0:0
10 6 Alfonsas Genys
Tomas Steponkus
2020-02-23 2020-03-09 0:0 0:0
flexi_vyr A1A2
11 1 Ridas Bitauskas
Aurimas Karpavičius
Andrius Žilinskas
Mykolas Žilinskas
2020-05-28 F 2020-03-13 6:3 7:6
flexi_vyr A2
12 1 Darius Kavaliauskas
Mindaugas Simanaitis
Matas Lukštaraupis
Pijus Vaitiekūnas
2020-02-16 2020-02-21 6:4 7:6
13 2 Ignas Kaduševičius
Aurimas Girdzijauskas
Algirdas Tėvelis
Skirmantas Mačinskas
2020-02-16 2020-02-28 6:1 6:2
14 3 Vytis Gudavičius
Artūras Treikauskas
Andrius Žilinskas
Mykolas Žilinskas
2020-02-23 2020-03-03 6:2 2:6 10:8
mixai A1
15 1 Laima Padegimienė
Žilvinas Padegimas
Martynas Pečkaitis
Violeta Matulaitienė
2020-02-16 2020-02-13 0:6 0:6
16 2 Virginijus Pileckis
Justė Kančaitė
Gediminas Valiukėnas
Dalia Sadeckienė
2020-02-16 2020-03-02 0:0 0:0
17 3 Laima Padegimienė
Žilvinas Padegimas
Gediminas Valiukėnas
Dalia Sadeckienė
2020-02-23 2020-03-09 0:0 0:0
mixai B1
18 1 Sandrija Čapkauskienė
Saulius Šatkauskas
Rita Paužienė
Saulius Pauža
2020-02-02 2020-02-17 0:0 0:0
19 2 Rita Paužienė
Saulius Pauža
Mindaugas Žemaitėlis
Sigita Žemaitelienė
2020-02-16 2020-02-22 4:6 6:3 2:10
20 3 Lorita Šalugienė
Nerijus Vasiliauskas
2020-02-09 2020-02-23 5:7 6:4 10:2
21 4 Rita Paužienė
Saulius Pauža
Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
2020-02-23 2020-02-23 6:0 6:0
22 5 Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
Sandrija Čapkauskienė
Saulius Šatkauskas
2020-02-09 2020-02-24 0:0 0:0
23 6 Violeta Zabulionienė
Giedrius Leonavičius
Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
2020-02-16 2020-02-26 6:2 6:4
24 7 Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
Mindaugas Žemaitėlis
Sigita Žemaitelienė
2020-02-23 2020-02-27 6:2 5:7 12:10
25 8 Nida Kazokienė
Diemantas Gudaitis
Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
2020-02-23 2020-02-28 6:3 6:4
26 9 Aistė Juškevičienė
Rimantas Šernius
Nida Kazokienė
Diemantas Gudaitis
2020-02-16 2020-03-01 2:6 3:6
27 10 Aistė Juškevičienė
Rimantas Šernius
2020-02-23 2020-03-06 4:6 7:5 10:6
mixai B1B2
28 1 Laima Veželienė
Darius Veželis
Nida Kazokienė
Diemantas Gudaitis
2020-05-28 F 2020-03-09 6:2 6:1
29 2 Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
Jurgita Šlepikienė
Artūras Špilkovas
2020-05-28 F 2020-03-11 0:6 0:6
30 3 Laima Veželienė
Darius Veželis
Mindaugas Žemaitėlis
Sigita Žemaitelienė
2020-05-28 F 2020-03-14 6:3 2:6 10:12
31 4 Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
Laima Kalasauskienė
Paulius Degutis
2020-05-28 F 2020-03-16 2:6 6:0 10:0
mixai B2
32 1 Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
Jurga Kavaliauskienė
Tauras Macijauskas
2020-02-09 2020-02-18 4:6 4:6
33 2 Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Rimantas Sajus
Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
2020-02-23 2020-02-21 6:0 6:0
34 3 Laima Kalasauskienė
Paulius Degutis
Gytis Kalvinskas
Olivija Gustienė
2020-02-16 2020-02-27 6:0 6:0
35 4 Gytis Kalvinskas
Olivija Gustienė
Jurga Kavaliauskienė
Tauras Macijauskas
2020-02-23 2020-03-04 6:7 6:7
mixai C1
36 1 Audra Ginelevičienė
Saulius Minkevičius
Linas Karaliūnas
Erika Inokaitienė
2020-02-02 2020-02-13 6:3 6:4
37 2 Romanas Bakanovas
Ramunė Bakanovienė
Sandra Vosylienė
Darius Vosylius
2020-02-02 2020-02-16 7:5 2:6 5:10
38 3 Šarūnas Vilius
Edita Augūnienė
Romanas Bakanovas
Ramunė Bakanovienė
2020-02-16 2020-02-23 6:1 6:4
39 4 Žydrūnas Janušauskas
Lina Janušauskė
Aldona Vaidotienė
Andrius Grajauskas
2020-02-16 2020-02-26 0:6 0:6
40 5 Arūnė Bitinaitienė
Paulius Bitinaitis
Audra Ginelevičienė
Saulius Minkevičius
2020-02-16 2020-02-27 0:6 0:6
mixai C1C2
41 1 Dovilė Gustė
Giedrius Gustas
Romanas Bakanovas
Ramunė Bakanovienė
2020-05-28 F 2020-03-09 6:2 4:6 5:10
42 2 Silvija Melnikė
Edmundas Dvarionas
Sandra Vosylienė
Darius Vosylius
2020-05-28 F 2020-03-10 6:7 2:6
43 3 Silvija Melnikė
Edmundas Dvarionas
Loreta Satkauskienė
Raimondas Satkauskas
2020-05-28 F 2020-03-10 6:0 4:6 10:12
44 4 Valdas Bukšnys
Eglė Melnikienė
Gytis Makarevičius
Aurelija Makarevičienė
2020-05-28 F 2020-03-09 3:6 6:7
45 5 Loreta Satkauskienė
Raimondas Satkauskas
Jurgita Gudavičienė
Saulius Gudavičius
2020-05-28 F 2020-03-11 6:0 7:5
mixai C2
46 1 Vaiva Žažeckienė
Andrius Juozaponis
Donatas Kuktoras
Deimantė Guzevičienė
2020-02-09 2020-02-19 7:6 6:7 8:10
47 2 Gytis Kviedaraitis
Vida Grigaitienė
Dovilė Gustė
Giedrius Gustas
2020-02-16 2020-02-22 6:3 7:6
48 3 Giedrius Ratautas
Dalia Jarušaitienė
Donatas Kuktoras
Deimantė Guzevičienė
2020-02-23 2020-02-26 6:4 0:6 10:7
49 4 Jurgita Beinorienė
Lukas Beinoris
Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
2020-02-23 2020-02-29 6:1 6:4
50 5 Donatas Kuktoras
Deimantė Guzevičienė
Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
2020-02-23 2020-03-02 5:7 2:6
51 6 Dovilė Gustė
Giedrius Gustas
Gytis Makarevičius
Aurelija Makarevičienė
2020-02-23 2020-03-02 6:0 6:0
mixai D1
52 1 Marius Pupeikis
Justina Šimkevičiūtė
Džilda Veličkienė
Dainius Razukevičius
2020-02-02 2020-02-11 6:0 6:0
53 2 Rokas Masaitis
Laura Masaitė
Lymantė Morozovienė
Žanas Morozovas
2020-02-23 2020-03-08 3:6 2:6
54 3 Darius Juodvalkis
Sigita Smetonaitė
Jurgita Štaraitė-Bukaitienė
Dainius Bukaitis
2020-02-23 2020-03-09 0:0 0:0
mixai D1D2
55 1 Darius Juodvalkis
Sigita Smetonaitė
Šarūnas Karosas
Gerda Karosienė
2020-05-28 F 2020-03-09 7:5 5:7 11:9
56 2 Alina Kuzmickienė
Giedrius Bartaška
Loreta Ruzgienė
Jonas Ruzgas
2020-05-28 F 2020-03-09 6:3 6:2
57 3 Jurgita Štaraitė-Bukaitienė
Dainius Bukaitis
Loreta Ruzgienė
Jonas Ruzgas
2020-05-28 F 2020-03-11 0:6 0:6
58 4 Eglė Leonavičienė
Darius Leonavičius
Alina Kuzmickienė
Giedrius Bartaška
2020-05-28 F 2020-03-11 0:6 2:6
mixai D2
59 1 Eglė Leonavičienė
Darius Leonavičius
Loreta Ruzgienė
Jonas Ruzgas
2020-02-02 2020-02-15 6:4 6:1
60 2 Rasa Blažienė
Ramūnas Blažys
Lineta Titovienė
Martynas Norkus
2020-02-16 2020-02-17 1:6 0:6
moterys A1
61 1 Sonata Jurkševičienė
Sigutė Mickevičiūtė
Inga Zinkuvienė
Dalia Sadeckienė
2020-02-23 2020-02-13 6:3 6:2
62 2 Eitvydė Helmienė
Greta Gintautaitė
Aušra Kavaliauskienė
Raimonda Genienė
2020-02-09 2020-02-19 4:6 6:1 10:8
63 3 Daina Sinkevičienė
Diana Girdzijauskienė
Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
2020-02-09 2020-02-21 5:7 6:3 9:11
64 4 Eitvydė Helmienė
Greta Gintautaitė
Eglė Garšvienė
Vita Lukštaraupienė
2020-02-23 2020-03-03 6:4 1:6 8:10
moterys B1
65 1 Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
Lorita Šalugienė
Lina Vasiliauskienė
2020-02-23 2020-02-21 6:4 6:3
66 2 Laima Kalasauskienė
Jūratė Kugienė
Violeta Zabulionienė
Jurga Kavaliauskienė
2020-02-16 2020-02-25 2:6 2:6
67 3 Ramunė Bakanovienė
Raimonda Šaginienė
Evelina Šutienė
Eglė Garšvienė
2020-02-23 2020-02-28 3:6 6:4 10:5
68 4 Ramunė Bakanovienė
Raimonda Šaginienė
Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
2020-02-16 2020-03-01 6:4 2:6 11:9
69 5 Simona Balkevičienė
Anželika Partikienė
Dalia Jarušaitienė
Asta Vaičiulienė
2020-02-23 2020-03-06 6:2 2:6 7:10
70 6 Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
Nida Kazokienė
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
2020-02-23 2020-03-09 0:0 0:0
moterys B1B2
71 1 Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
Daiva Zubrutė
Rūta Šiumbrienė
2020-05-28 F 2020-03-09 1:6 1:6
72 2 Ramunė Bakanovienė
Raimonda Šaginienė
Daiva Zubrutė
Rūta Šiumbrienė
2020-05-28 F 2020-03-10 5:7 2:6
73 3 Lorita Šalugienė
Lina Vasiliauskienė
Vaiva Žažeckienė
Vida Grigaitienė
2020-05-28 F 2020-03-10 6:2 4:6 8:10
74 4 Jurgita Šlepikienė
Ramunė Jašinskienė
Simona Balkevičienė
Anželika Partikienė
2020-05-28 F 2020-03-11 6:2 7:6
75 5 Rita Paužienė
Dovilė Kavolienė
Nida Kazokienė
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
2020-05-28 F 2020-03-11 7:5 0:6 3:10
76 6 Edita Augūnienė
Audra Ginelevičienė
Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
2020-05-28 F 2020-03-16 3:6 6:3 10:5
77 7 Nida Kazokienė
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
Edita Augūnienė
Audra Ginelevičienė
2020-05-28 F 2020-03-16 4:6 5:7 8:10
78 8 Simona Balkevičienė
Anželika Partikienė
Rita Paužienė
Dovilė Kavolienė
2020-05-28 F 2020-03-11 6:4 4:6 10:4
moterys B2
79 1 Sandrija Čapkauskienė
Patricija Liubševičiūtė
Edita Augūnienė
Audra Ginelevičienė
2020-02-16 2020-02-18 3:6 4:6
80 2 Daiva Zubrutė
Rūta Šiumbrienė
Vaiva Žažeckienė
Vida Grigaitienė
2020-02-23 2020-02-18 6:3 6:1
81 3 Aistė Miliauskaitė
Birutė Miliauskienė
Edita Augūnienė
Audra Ginelevičienė
2020-02-23 2020-02-22 3:6 3:6
82 4 Vaiva Žažeckienė
Vida Grigaitienė
Sandrija Čapkauskienė
Patricija Liubševičiūtė
2020-02-09 2020-02-23 6:3 3:6 10:8
83 5 Daiva Zubrutė
Rūta Šiumbrienė
Jurgita Šlepikienė
Ramunė Jašinskienė
2020-02-16 2020-02-28 6:4 3:6 10:4
moterys C1
84 1 Rasa Tratulienė
Ieva Ragauskienė
Rimantė Platukienė
Inga Paulauskienė
2020-02-23 2020-02-16 2:6 6:7
85 2 Edita Matulevičiūtė
Inga Matulevičienė
Rimantė Platukienė
Inga Paulauskienė
2020-02-09 2020-02-18 6:7 5:7
86 3 Kristina Baronienė
Sandra Vosylienė
Eglė Melnikienė
Jolanta Gedminienė
2020-02-23 2020-03-05 7:6 6:3
moterys C1C2
87 1 Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
Laima Veželienė
Rūta Barysienė
2020-05-28 F 2020-03-09 6:1 4:6 10:7
88 2 Giedrė Armonienė
Asta Juknienė
Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
2020-05-28 F 2020-03-09 3:6 4:6
89 3 Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Rūta Kuprytė
Jurgita Gudavičienė
Loreta Ruzgienė
2020-05-28 F 2020-03-08 4:6 3:6
90 4 Asta Teišerskienė
Eglė Leonavičienė
Asta Gudienė
Agnė Gudaitė
2020-05-28 F 2020-03-10 6:1 6:2
91 5 Neringa Šiumbrienė
Tatjana Kravčenko
Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
2020-05-28 F 2020-03-11 6:7 3:6
92 6 Kristina Baronienė
Sandra Vosylienė
Deimantė Jankauskienė
Ilona Zakšauskienė
2020-05-28 F 2020-03-11 6:4 6:4
93 7 Sigita Smetonaitė
Erika Inokaitienė
Giedrė Armonienė
Asta Juknienė
2020-05-28 F 2020-03-12 4:6 1:6
94 8 Giedrė Armonienė
Asta Juknienė
Renata Bubnė
Irina Melinauskienė
2020-05-28 F 2020-03-12 6:3 6:3
moterys C2
95 1 Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
Asta Teišerskienė
Eglė Leonavičienė
2020-02-09 2020-02-21 2:6 6:4 4:10
96 2 Jurgita Gudavičienė
Loreta Ruzgienė
Aurelija Šavelskienė
Jurgita Miller
2020-02-23 2020-03-01 6:1 7:6
moterys D1
97 1 Rūta Dambrauskienė
Kristina Žvinienė
Vaida Raicevičienė
Rūta Vaičiūnienė
2020-02-16 2020-02-12 5:7 3:6
98 2 Greta Grigaitienė
Jurgita Štaraitė-Bukaitienė
Skaidra Valiukevičienė
Džilda Veličkienė
2020-02-09 2020-02-17 6:0 6:0
99 3 Skaidra Valiukevičienė
Džilda Veličkienė
Diana Banaitienė
Deimantė Staniulienė
2020-02-23 2020-03-05 6:3 3:6 10:4
100 4 Ina Dudėniene
Ingrida Ščiuckienė
Greta Grigaitienė
Jurgita Štaraitė-Bukaitienė
2020-05-24 F 2020-03-10 6:0 6:0
vyrai A1
101 1 Julius Makunas
Arūnas Rozga
Augustinas Karkauskas
Ramūnas Būda
2020-02-09 2020-02-19 4:6 4:6
102 2 Mindaugas Žemaitėlis
Tomas Jašinskas
Vaidas Stiga
Mindaugas Gedminas
2020-02-09 2020-02-21 6:0 6:0
103 3 Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
Aurimas Šutas
Mindaugas Simanaitis
2020-02-23 2020-02-23 0:6 6:7
104 4 Augustinas Karkauskas
Ramūnas Būda
2020-02-23 2020-02-28 6:3 6:4
105 5 Julius Makunas
Arūnas Rozga
Edvardas Bervingas
Evaldas Domarkas
2020-02-23 2020-03-09 0:0 0:0
vyrai A1A2
106 1 Augustinas Karkauskas
Ramūnas Būda
Edmundas Ragauskas
Jonas Kažemėkaitis
2020-05-28 F 2020-03-09 6:2 7:5
107 2 Mindaugas Žemaitėlis
Tomas Jašinskas
Kęstutis Rudgalvis
Vidas Paliūnas
2020-05-28 F 2020-03-10 6:3 7:6
108 3 Kęstutis Rudgalvis
Vidas Paliūnas
2020-05-28 F 2020-03-10 3:6 5:7
vyrai A2
109 1 Irmantas Lukštaraupis
Gytis Kalvinskas
Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
2020-02-02 2020-02-13 6:3 3:6 6:10
110 2 Arvydas Tverijonas
Valdas Tratulis
Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
2020-02-23 2020-02-20 6:2 4:6 7:10
111 3 Edmundas Ragauskas
Jonas Kažemėkaitis
Deividas Drevinskas
Ignas Kalinauskas
2020-02-16 2020-02-23 6:4 7:6 10:0
112 4 Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
2020-02-23 2020-02-24 4:6 4:6
113 5 Kęstutis Rudgalvis
Vidas Paliūnas
Mindaugas Žilionis
Rokas Aukštakalnis
2020-02-23 2020-03-09 0:0 0:0
vyrai B1
114 1 Audrius Petrusevičius
Albertas Sereika
Raimundas Šlepikas
Gytis Makarevičius
2020-02-09 2020-02-11 4:6 6:3 10:5
115 2 Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
Dainius Stundys
Egidijus Remeikis
2020-02-09 2020-02-24 0:0 0:0
116 3 Andrius Zabulionis
Vladimiras Fiodorovas
Kęstutis Stankus
Artūras Špilkovas
2020-02-16 2020-02-25 6:3 7:6
117 4 Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
Vytautas Aikevičius
Donatas Baronas
2020-02-16 2020-02-26 1:6 6:7
118 5 Mindaugas Žilionis
Marius Koncevičius
Dainius Stundys
Egidijus Remeikis
2020-02-16 2020-03-02 0:0 0:0
119 6 Andrius Zabulionis
Vladimiras Fiodorovas
Dainius Stundys
Egidijus Remeikis
2020-02-23 2020-03-09 0:0 0:0
vyrai B1B2B3
120 1 Vytautas Aikevičius
Donatas Baronas
Andrius Bijaminas
Giedrius Kovzonas
2020-05-28 F 2020-03-09 5:7 6:2 3:10
121 2 Vytis Armonas
Darius Veželis
Mindaugas Žilionis
Marius Koncevičius
2020-05-28 F 2020-03-03 3:6 6:3 12:10
122 3 Vytis Armonas
Darius Veželis
Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
2020-05-28 F 2020-03-02 6:2 7:5
123 4 Saulius Urbelis
Martynas Pečkaitis
Vytis Armonas
Darius Veželis
2020-05-28 F 2020-03-06 3:6 6:7
124 5 Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
Saulius Urbelis
Martynas Pečkaitis
2020-05-28 F 2020-03-09 7:6 6:4
125 6 Žydrūnas Levinskas
Audrius Šeškus
Andrius Bakaitis
Nerijus Jaškūnas
2020-05-28 F 2020-03-09 7:6 6:4
126 7 Žydrūnas Levinskas
Audrius Šeškus
Mindaugas Žilionis
Marius Koncevičius
2020-05-28 F 2020-03-09 6:3 7:5
127 8 Vytis Armonas
Darius Veželis
Žydrūnas Levinskas
Audrius Šeškus
2020-05-28 F 2020-03-09 3:6 4:6
128 9 Andrius Bakaitis
Nerijus Jaškūnas
Saulius Urbelis
Martynas Pečkaitis
2020-05-28 F 2020-03-10 6:3 6:2
129 10 Marius Baranauskas
Antanas Krutulis
Saulius Pauža
Darius Vosylius
2020-05-28 F 2020-03-12 6:2 2:6 10:7
130 11 Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
Ričardas Alekna
Edmundas Alijauskas
2020-05-28 F 2020-03-12 1:6 6:3 10:8
131 12 Mindaugas Žilionis
Marius Koncevičius
Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
2020-05-28 F 2020-03-09 1:6 7:6 10:12
132 13 Rimantas Šernius
Paulius Bitinaitis
Saulius Pauža
Darius Vosylius
2020-05-28 F 2020-03-13 5:7 1:6
133 14 Saulius Pauža
Darius Vosylius
Raimundas Šlepikas
Gytis Makarevičius
2020-05-28 F 2020-03-13 6:3 6:1
134 15 Saulius Pauža
Darius Vosylius
Kęstutis Stankus
Artūras Špilkovas
2020-05-28 F 2020-03-13 7:5 7:5
135 16 Mindaugas Žilionis
Marius Koncevičius
Saulius Urbelis
Martynas Pečkaitis
2020-05-28 F 2020-03-14 6:3 7:5
136 17 Saulius Pauža
Darius Vosylius
Giedrius Keršis
Mindaugas Būrė
2020-05-28 F 2020-03-14 6:1 7:6
137 18 Rimantas Nastajus
Alvydas Riauba
Andrius Zabulionis
Vladimiras Fiodorovas
2020-05-28 F 2020-03-16 6:4 6:2
vyrai B2
138 1 Tomas Noreika
Valdas Lukšas
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2020-02-09 2020-02-20 6:2 4:6 7:10
139 2 Julius Makunas
Vytenis Zalaga
Antanas Gilaitis
Mantas Šidlauskas
2020-02-16 2020-03-02 0:0 0:0
140 3 Julius Makunas
Vytenis Zalaga
Žilvinas Gasiūnas
Paulius Minajevas
2020-02-23 2020-03-03 6:1 3:6 6:10
141 4 Žydrūnas Levinskas
Audrius Šeškus
Julius Makunas
Vytenis Zalaga
2020-02-23 2020-03-09 0:0 0:0
vyrai B3
142 1 Robertas Švabas
Darius Miškinis
Giedrius Keršis
Mindaugas Būrė
2020-02-02 2020-02-13 6:4 2:6 7:10
143 2 Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
Andrius Bijaminas
Giedrius Kovzonas
2020-02-16 2020-02-24 6:1 6:2
144 3 Robertas Švabas
Darius Miškinis
Diemantas Gudaitis
Dainius Švenčionis
2020-02-23 2020-02-25 6:3 7:6
145 4 Giedrius Keršis
Mindaugas Būrė
Rimantas Nastajus
Alvydas Riauba
2020-02-23 2020-03-04 3:6 6:7
vyrai C1
146 1 Audrius Šumauskas
Aivaras Kavaliauskas
Egidijus Gustaitis
Darius Matulevičius
2020-02-02 2020-02-12 6:4 6:3
147 2 Egidijus Jasiūnas
Egidijus Žvirblis
Oskaras Bardziliauskas
Darius Raginskis
2020-02-02 2020-02-13 5:7 1:6
148 3 Audrius Šumauskas
Aivaras Kavaliauskas
Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
2020-02-16 2020-02-18 3:6 6:3 10:6
149 4 Sergej Kavika
Ruslan Puchalskij
Darius Bubnys
Kęstutis Lukauskis
2020-02-09 2020-02-19 0:6 1:6
150 5 Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
Audrius Šumauskas
Aivaras Kavaliauskas
2020-02-09 2020-02-21 7:5 6:1
151 6 Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
2020-02-23 2020-02-27 6:1 3:6 5:10
152 7 Audrius Šumauskas
Aivaras Kavaliauskas
Egidijus Jasiūnas
Egidijus Žvirblis
2020-02-23 2020-03-03 6:3 6:2
153 8 Oskaras Bardziliauskas
Darius Raginskis
Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
2020-02-23 2020-02-28 0:0 0:0
vyrai C1C2
154 1 Darius Bubnys
Kęstutis Lukauskis
Šarūnas Vilius
Vitas Ališauskas
2020-05-28 F 2020-03-09 6:2 7:5
155 2 Gintautas Bartulis
Sigitas Dabulskis
Jurgis Čėsna
Tomas Andziulis
2020-05-28 F 2020-03-09 4:6 4:6
156 3 Jurgis Čėsna
Tomas Andziulis
Darius Vilimas
Linas Sribikė
2020-05-28 F 2020-03-09 6:2 6:1
157 4 Jurgis Čėsna
Tomas Andziulis
Šarūnas Vilius
Vitas Ališauskas
2020-05-28 F 2020-03-09 6:4 6:3
158 5 Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
Jurgis Čėsna
Tomas Andziulis
2020-05-28 F 2020-03-09 2:6 1:6
159 6 Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
Darius Vilimas
Linas Sribikė
2020-05-28 F 2020-03-09 6:7 6:2 10:4
160 7 Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
2020-05-28 F 2020-02-21 0:6 1:6
161 8 Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
Giedrius Ališauskas
Darius Balčius
2020-05-28 F 2020-03-08 6:1 6:3
162 9 Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
Irmantas Beržinskas
Edgaras Orda
2020-05-28 F 2020-03-10 6:7 2:6
163 10 Darius Bubnys
Kęstutis Lukauskis
Vidas Šilkaitis
Gytis Kviedaraitis
2020-05-28 F 2020-03-11 6:3 6:2
164 11 Giedrius Ališauskas
Darius Balčius
Šarūnas Vilius
Vitas Ališauskas
2020-05-28 F 2020-03-11 2:6 0:6
165 12 Vaidotas Nortkus
Artūras Teišerskis
Gintaras Teišerskis
Artūras Balkevičius
2020-05-28 F 2020-03-13 6:0 6:3
vyrai C2
166 1 Vidas Šilkaitis
Gytis Kviedaraitis
Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
2020-02-16 2020-02-12 6:4 6:2
167 2 Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
2020-02-02 2020-02-10 6:3 6:0
168 3 Saulius Urbelis
Vytautas Gecevičius
Vidas Šilkaitis
Gytis Kviedaraitis
2020-02-09 2020-02-13 2:6 6:4 10:12
169 4 Šarūnas Vilius
Vitas Ališauskas
Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
2020-02-16 2020-02-25 6:1 6:7 10:6
170 5 Saulius Urbelis
Vytautas Gecevičius
Gintaras Teišerskis
Artūras Balkevičius
2020-02-16 2020-02-28 6:4 1:6 10:8
171 6 Visvaldas Šavelskis
Raimundas Šlepikas
Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
2020-02-23 2020-02-28 4:6 6:7
172 7 Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
Gintaras Teišerskis
Artūras Balkevičius
2020-02-23 2020-03-01 0:6 0:6
173 8 Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
Darius Vilimas
Linas Sribikė
2020-02-16 2020-03-02 0:0 0:0
174 9 Vidas Šilkaitis
Gytis Kviedaraitis
Gintautas Bartulis
Sigitas Dabulskis
2020-02-23 2020-03-08 2:6 6:4 5:10
vyrai D1
175 1 Andrius Juozaponis
Dainius Paulauskas
Arūnas Stiega
Mykolas Radvilavičius
2020-02-23 2020-02-17 6:0 6:0
176 2 Algirdas Tėvelis
Edvinas Rudys
Vladas Petkevičius
Rostislav Vyrostko
2020-02-23 2020-02-18 6:1 6:2
177 3 Arūnas Stiega
Mykolas Radvilavičius
Tomas Baršauskas
Marius Janušauskas
2020-02-09 2020-02-24 0:0 0:0
178 4 Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
Arūnas Stiega
Mykolas Radvilavičius
2020-02-09 2020-02-24 0:0 0:0
179 5 Tomas Pangonis
Tomas Smagarys
Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
2020-02-23 2020-02-27 1:6 1:6
180 6 Tomas Baršauskas
Marius Janušauskas
Stasys Kisielius
Česlovas Frišmantas
2020-02-16 2020-02-27 2:6 3:6
181 7 Giedrius Ratautas
Šarūnas Vilius
Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
2020-02-16 2020-03-02 0:0 0:0
vyrai D1D2D3
182 1 Darius Misevičius
Giedrius Nagys
Algirdas Tėvelis
Edvinas Rudys
2020-05-28 F 2020-03-09 2:6 4:6
183 2 Giedrius Ratautas
Šarūnas Vilius
Darius Šuliokas
Darius Balčius
2020-05-28 F 2020-03-10 2:6 4:6
184 3 Tomas Baršauskas
Marius Janušauskas
Roman Semenov
Laimis Bagdonas
2020-05-28 F 2020-03-10 6:0 6:0
185 4 Stasys Kisielius
Česlovas Frišmantas
Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
2020-05-28 F 2020-03-04 4:6 6:3 4:10
186 5 Valdas Bukšnys
Andrius Grajauskas
Benius Žostautas
Vaidas Šleivys
2020-05-28 F 2020-03-11 6:0 6:1
187 6 Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
Darius Šuliokas
Darius Balčius
2020-05-28 F 2020-03-13 1:6 0:6
188 7 Lukas Dunčikas
Anton Zabazlajev
Stasys Kisielius
Česlovas Frišmantas
2020-05-28 F 2020-03-12 3:6 4:7
189 8 Henrikas Levinas
Martynas Židonis
Tomas Baršauskas
Marius Janušauskas
2020-05-28 F 2020-03-12 6:2 6:2
vyrai D2
190 1 Dainius Razukevičius
Kęstutis Surkevičius
Tomas Šviažas
Ričardas Milašauskas
2020-02-09 2020-02-12 2:6 0:6
191 2 Tomas Šviažas
Ričardas Milašauskas
Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
2020-02-23 2020-02-13 6:3 6:4
192 3 Arūnas Sinkevičius
Giedrius Zinkus
Ernestas Nevedomskis
Rolandas Musneckis
2020-02-02 2020-02-15 6:3 6:4
193 4 Petras Paulauskas
Egidijus Buika
Ernestas Nevedomskis
Rolandas Musneckis
2020-02-23 2020-02-23 6:2 4:6 10:5
194 5 Darius Misevičius
Giedrius Nagys
Andrius Tokaris
Tomas Mankelevičius
2020-02-16 2020-02-24 6:1 6:1
vyrai D3
195 1 Tomas Laurinėnas
Dovydas Blinkus
Darius Šuliokas
Darius Balčius
2020-02-16 2020-02-16 5:7 4:6
196 2 Roman Semenov
Laimis Bagdonas
Tomas Laurinėnas
Dovydas Blinkus
2020-02-09 2020-02-24 0:6 0:6
197 3 Paulius Žekonis
Tautvydas Černevičius
Anton Hegelmann
Ruslan Puchalskij
2020-02-09 2020-02-24 0:0 0:0
198 4 Darius Šuliokas
Darius Balčius
Valdas Bukšnys
Andrius Grajauskas
2020-02-23 2020-02-25 6:2 6:4
199 5 Henrikas Levinas
Martynas Židonis
Anton Hegelmann
Ruslan Puchalskij
2020-02-16 2020-03-02 0:6 0:6
200 6 Roman Semenov
Laimis Bagdonas
Rimvydas Beinaris
Aurelijus Šadauskas
2020-02-23 2020-03-03 3:6 3:6

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort