Download Full Movie

Paskutiniai rezultatai


(Rodoma maks. 200 paskutinių įvestų rezultatų)

Eil. Nr. Gr. Eil. Nr. Komanda 1 Komanda 2 Reikėjo sužaisti iki Sužaidė Rezultatas
flexi_mix A1
1 1 Justė Kančaitė
Augustinas Karkauskas
Aušra Kavaliauskienė
Gvidas Sabeckis
2019-11-03 2019-11-03 7:5 7:6
2 2 Ignas Kaduševičius
Greta Gintautaitė
Daina Sinkevičienė
Laurynas Adomavičius
2019-11-24 2019-11-03 7:5 6:3
3 3 Justė Kančaitė
Augustinas Karkauskas
Renata Kolganovienė
Arūnas Rozga
2019-10-27 2019-11-07 7:5 6:4
4 4 Gintarė Žilinskienė
Mykolas Žilinskas
Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
2019-10-27 2019-11-09 0:0 0:0
5 5 Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
Ieva Ziutelytė
Jurgis Čėsna
2019-11-24 2019-11-09 0:0 0:0
6 6 Aira Plioplytė
Tomas Plioplys
Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
2019-12-29 2019-11-09 0:0 0:0
7 7 Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
Ignas Kaduševičius
Greta Gintautaitė
2020-01-05 2019-11-09 0:0 0:0
8 8 Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
Renata Kolganovienė
Arūnas Rozga
2020-01-12 2019-11-09 0:0 0:0
9 9 Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
Daina Sinkevičienė
Laurynas Adomavičius
2020-01-19 2019-11-09 0:0 0:0
10 10 Klaudija Tiškovaitė
Vitalijus Tiškovas
Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
2020-02-09 2019-11-09 0:0 0:0
11 11 Uma Bakaitytė
Gintautas Kurkis
Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
2020-02-23 2019-11-09 0:0 0:0
12 12 Aušra Kavaliauskienė
Gvidas Sabeckis
Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
2020-02-02 2019-11-09 0:0 0:0
13 13 Justė Kančaitė
Augustinas Karkauskas
Inga Zinkuvienė
Aurimas Karpavičius
2019-12-01 2019-11-09 0:0 0:0
14 14 Aušra Kavaliauskienė
Gvidas Sabeckis
Ignas Kaduševičius
Greta Gintautaitė
2019-10-27 2019-11-10 6:1 6:1
15 15 Ieva Ziutelytė
Jurgis Čėsna
Klaudija Tiškovaitė
Vitalijus Tiškovas
2019-10-27 2019-11-11 0:0 0:0
flexi_vyr A1
16 1 Alfonsas Genys
Tomas Steponkus
Mindaugas Žilionis
Gvidas Sabeckis
2019-11-24 2019-11-01 3:6 6:7
17 2 Ridas Bitauskas
Aurimas Karpavičius
Mindaugas Žilionis
Gvidas Sabeckis
2019-11-10 2019-11-05 6:3 5:7 7:10
18 3 Kęstutis Liepa
Dovydas Šabūnas
Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
2019-11-03 2019-11-10 6:1 6:2
flexi_vyr A2
19 1 Darius Kavaliauskas
Mindaugas Simanaitis
Vytis Gudavičius
Artūras Treikauskas
2020-01-26 2019-11-04 4:6 6:2 4:10
20 2 Vytis Gudavičius
Artūras Treikauskas
Matas Lukštaraupis
Pijus Vaitiekūnas
2019-11-10 2019-11-06 6:7 0:6
mixai A1
21 1 Sonata Jurkševičienė
Edvardas Zujus
Laima Padegimienė
Žilvinas Padegimas
2019-11-03 2019-11-03 6:2 6:0
22 2 Elma Paulauskaitė
Einaras Paulauskas
Gediminas Valiukėnas
Dalia Sadeckienė
2019-10-27 2019-10-27 6:3 6:2
23 3 Eitvydė Helmienė
Vitalis Mackevičius
Elma Paulauskaitė
Einaras Paulauskas
2019-12-01 2019-11-04 6:4 5:7 7:10
24 4 Eitvydė Helmienė
Vitalis Mackevičius
Martynas Pečkaitis
Violeta Matulaitienė
2019-11-03 2019-11-07 6:7 3:6
25 5 Eitvydė Helmienė
Vitalis Mackevičius
Daina Sinkevičienė
Kęstutis Sabeckis
2019-11-24 2019-11-08 6:3 6:2
26 6 Sonata Jurkševičienė
Edvardas Zujus
Elma Paulauskaitė
Einaras Paulauskas
2020-02-23 2019-11-10 7:6 6:3
27 7 Birutė Adomavičienė
Tomas Noreika
Martynas Pečkaitis
Violeta Matulaitienė
2019-10-27 2019-11-10 4:6 3:6
28 8 Sonata Jurkševičienė
Edvardas Zujus
Virginijus Pileckis
Justė Kančaitė
2019-12-08 2019-11-11 1:6 2:6
mixai B1
29 1 Rita Paužienė
Saulius Pauža
Stasys Kisielius
Jūratė Kugienė
2019-11-10 2019-10-26 6:4 6:1
30 2 Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
Lorita Šalugienė
Nerijus Vasiliauskas
2019-11-03 2019-11-02 5:7 3:6
31 3 Gintaras Mažonis
Jolita Rudgalvienė
Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
2019-11-10 2019-11-06 3:6 1:6
32 4 Lorita Šalugienė
Nerijus Vasiliauskas
Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
2019-11-17 2019-11-06 6:7 3:6
33 5 Brigita Tunaitytė
Martynas Tarasevičius
Audra Ginelevičienė
Valdas Lukšas
2019-11-24 2019-11-06 3:6 1:6
34 6 Aistė Juškevičienė
Rimantas Šernius
Rita Paužienė
Saulius Pauža
2019-11-03 2019-11-08 4:6 4:6
35 7 Nida Kazokienė
Diemantas Gudaitis
Mindaugas Žemaitėlis
Sigita Žemaitelienė
2019-11-10 2019-11-09 1:6 1:6
36 8 Violeta Zabulionienė
Giedrius Leonavičius
Nida Kazokienė
Diemantas Gudaitis
2019-11-03 2019-11-11 7:6 6:3
mixai B2
37 1 Laima Kalasauskienė
Paulius Degutis
Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
2019-11-03 2019-10-25 6:4 6:2
38 2 Jūratė Apanskaitė
Edvardas Zujus
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Rimantas Sajus
2019-11-10 2019-10-29 6:4 6:3
39 3 Simona Balkevičienė
Artūras Balkevičius
Jūratė Apanskaitė
Edvardas Zujus
2019-10-27 2019-11-02 2:6 2:6
40 4 Laima Kalasauskienė
Paulius Degutis
Simona Balkevičienė
Artūras Balkevičius
2020-01-19 2019-11-03 6:1 6:0
41 5 Šarūnas Mačinskas
Ligita Mačinskienė
Gytis Kalvinskas
Olivija Gustienė
2019-10-27 2019-10-31 6:3 1:6 10:8
42 6 Vytis Armonas
Giedrė Armonienė
Jurgita Šlepikienė
Artūras Špilkovas
2019-11-24 2019-11-06 6:3 7:6
43 7 Jurgita Šlepikienė
Artūras Špilkovas
Laima Veželienė
Darius Veželis
2019-11-03 2019-11-09 0:6 0:6
44 8 Vaida Teišerskienė
Lukas Teišerskis
Jurga Kavaliauskienė
Tauras Macijauskas
2019-11-17 2019-11-12 7:5 6:2
mixai C1
45 1 Laimis Inokaitis
Erika Inokaitienė
Romanas Bakanovas
Ramunė Bakanovienė
2019-11-17 2019-10-28 1:6 6:3 7:10
46 2 Sandra Vosylienė
Darius Vosylius
Aldona Vaidotienė
Andrius Grajauskas
2019-11-17 2019-10-28 6:4 6:3
47 3 Darius Bubnys
Renata Bubnė
Sandra Vosylienė
Darius Vosylius
2019-11-24 2019-10-31 2:6 3:6
48 4 Darius Bubnys
Renata Bubnė
Arūnė Bitinaitienė
Paulius Bitinaitis
2019-11-10 2019-11-03 6:0 6:1
49 5 Sandra Vosylienė
Darius Vosylius
Šarūnas Vilius
Edita Augūnienė
2019-12-08 2019-11-03 6:2 6:3
50 6 Šarūnas Vilius
Edita Augūnienė
Darius Bubnys
Renata Bubnė
2019-11-17 2019-11-03 7:5 3:6 10:2
51 7 Audra Ginelevičienė
Saulius Minkevičius
Loreta Satkauskienė
Raimondas Satkauskas
2019-11-10 2019-11-04 2:6 5:7
52 8 Loreta Satkauskienė
Raimondas Satkauskas
Aldona Vaidotienė
Andrius Grajauskas
2019-11-24 2019-11-04 7:6 6:1
53 9 Sandra Vosylienė
Darius Vosylius
Arūnė Bitinaitienė
Paulius Bitinaitis
2020-01-19 2019-11-09 6:2 6:2
54 10 Arūnė Bitinaitienė
Paulius Bitinaitis
Romanas Bakanovas
Ramunė Bakanovienė
2019-11-24 2019-11-10 3:6 0:6
mixai C2
55 1 Giedrius Ratautas
Dalia Jarušaitienė
Jurgita Gudavičienė
Saulius Gudavičius
2019-11-03 2019-10-27 6:7 6:1 10:8
56 2 Audronė Žemeckė
Ričardas Milašauskas
Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
2019-11-10 2019-11-04 4:6 6:4 10:2
57 3 Vaiva Žažeckienė
Dainius Bukaitis
Jurgita Beinorienė
Lukas Beinoris
2019-11-03 2019-11-04 5:7 5:7
58 4 Silvija Melnikė
Edmundas Dvarionas
Robertas Kozulis
Rūta Kuprytė
2019-12-08 2019-11-09 6:0 6:3
59 5 Dovilė Gustė
Giedrius Gustas
Silvija Melnikė
Edmundas Dvarionas
2019-11-17 2019-11-10 2:6 6:7
60 6 Silvija Melnikė
Edmundas Dvarionas
Vaiva Žažeckienė
Dainius Bukaitis
2019-11-10 2019-11-10 6:0 6:0
61 7 Gytis Kviedaraitis
Vida Grigaitienė
Vaida Raicevičienė
Kazys Raicevičius
2019-11-03 2019-11-12 7:5 2:6 10:5
mixai D1
62 1 Lymantė Morozovienė
Žanas Morozovas
Džilda Veličkienė
Dainius Razukevičius
2019-11-17 2019-11-05 5:7 3:6
63 2 Lymantė Morozovienė
Žanas Morozovas
Marius Pupeikis
Justina Šimkevičiūtė
2019-12-01 2019-11-04 2:6 2:6
64 3 Asta Garmienė
Valdas Garmus
Rokas Masaitis
Laura Masaitė
2019-11-10 2019-11-03 6:3 6:0
65 4 Jurgita Štaraitė-Bukaitienė
Dainius Bukaitis
Alina Kuzmickienė
Giedrius Bartaška
2019-11-17 2019-11-08 5:7 3:6
66 5 Lymantė Morozovienė
Žanas Morozovas
Darius Juodvalkis
Sigita Smetonaitė
2019-11-03 2019-11-10 1:6 3:6
mixai D2
67 1 Šarūnas Karosas
Gerda Karosienė
Eglė Leonavičienė
Darius Leonavičius
2020-01-12 2019-10-30 7:5 6:0
68 2 Šarūnas Karosas
Gerda Karosienė
Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Darius Lukševičius
2019-11-17 2019-11-01 4:6 0:6
69 3 Lineta Titovienė
Dalius Titovas
Eglė Leonavičienė
Darius Leonavičius
2019-11-10 2019-11-02 7:6 6:2
70 4 Audronė Nekrošienė
Rolandas Musneckis
Šarūnas Karosas
Gerda Karosienė
2020-01-19 2019-11-06 3:6 2:6
71 5 Lineta Titovienė
Dalius Titovas
Liuda Macnorienė
Alvydas Šidlauskas
2019-11-17 2019-11-10 6:3 6:3
72 6 Šarūnas Karosas
Gerda Karosienė
Liuda Macnorienė
Alvydas Šidlauskas
2019-12-01 2019-11-12 6:4 2:6 10:7
moterys A1
73 1 Eitvydė Helmienė
Greta Gintautaitė
Evelina Šutienė
Agnė Bieliūnaitė
2019-11-17 2019-10-28 6:3 6:2
74 2 Evelina Šutienė
Agnė Bieliūnaitė
Aušra Kavaliauskienė
Raimonda Genienė
2019-10-27 2019-10-30 5:7 4:6
75 3 Laima Padegimienė
Birutė Miliauskienė
Inga Zinkuvienė
Dalia Sadeckienė
2019-10-27 2019-11-05 6:0 6:4
76 4 Daina Sinkevičienė
Diana Girdzijauskienė
Inga Koncevičienė
Dalė Daunorienė
2019-10-27 2019-11-07 5:7 6:2 10:6
77 5 Sonata Jurkševičienė
Sigutė Mickevičiūtė
Jūratė Apanskaitė
Anželika Partikienė
2019-10-27 2019-11-07 1:6 6:7
78 6 Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
Eglė Garšvienė
Vita Lukštaraupienė
2019-10-27 2019-11-06 7:5 6:4
79 7 Aušra Kavaliauskienė
Raimonda Genienė
Jūratė Apanskaitė
Anželika Partikienė
2019-11-03 2019-11-08 6:2 1:6 10:6
80 8 Džemilė Sapiežinskienė
Renata Kolganovienė
Laima Padegimienė
Birutė Miliauskienė
2019-11-10 2019-11-08 7:5 6:3
81 9 Jūratė Apanskaitė
Anželika Partikienė
Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
2019-11-10 2019-11-09 4:6 1:6
82 10 Laima Padegimienė
Birutė Miliauskienė
Eitvydė Helmienė
Greta Gintautaitė
2019-11-10 2019-11-09 3:6 6:4 10:8
83 11 Daiva Zubrutė
Eglė Chmieliauskaitė
Inga Koncevičienė
Dalė Daunorienė
2019-11-03 2019-11-10 6:4 6:3
moterys B1
84 1 Evelina Šutienė
Eglė Garšvienė
Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
2019-11-17 2019-10-29 7:6 6:1
85 2 Lorita Šalugienė
Lina Vasiliauskienė
Evelina Šutienė
Eglė Garšvienė
2019-11-10 2019-11-04 6:4 6:4
86 3 Laima Kalasauskienė
Jūratė Kugienė
Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
2019-12-01 2019-11-05 7:5 3:6 9:11
87 4 Ramunė Bakanovienė
Raimonda Šaginienė
Laima Kalasauskienė
Jūratė Kugienė
2019-11-03 2019-10-31 7:6 3:6 9:11
88 5 Jūratė Apanskaitė
Brigita Tunaitytė
Nida Kazokienė
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
2019-10-27 2019-11-03 4:6 7:5 10:4
89 6 Laima Kalasauskienė
Jūratė Kugienė
Nida Kazokienė
Ilona Blekaitytė-Lisauskienė
2019-11-10 2019-11-08 2:6 2:6
90 7 Violeta Zabulionienė
Jurga Kavaliauskienė
Simona Balkevičienė
Anželika Partikienė
2019-11-03 2019-11-10 4:6 5:7
91 8 Evelina Šutienė
Eglė Garšvienė
Aušra Kepenė
Rasa Uvarovienė
2020-01-12 2019-11-11 5:7 6:7
moterys B2
92 1 Deimantė Guzevičienė
Birutė Pranevičienė
Audronė Žemeckė
Asta Teišerskienė
2019-11-03 2019-11-06 5:7 5:7
93 2 Edita Augūnienė
Audra Ginelevičienė
Jurgita Šlepikienė
Ramunė Jašinskienė
2020-01-05 2019-11-10 1:6 6:0 10:8
moterys C1
94 1 Neringa Šiumbrienė
Tatjana Kravčenko
Kristina Baronienė
Sandra Vosylienė
2019-11-24 2019-10-29 4:6 4:6
95 2 Rimantė Platukienė
Inga Paulauskienė
Giedrė Armonienė
Asta Juknienė
2019-12-01 2019-11-06 3:6 1:6
96 3 Rasa Tratulienė
Ieva Ragauskienė
Kristina Baronienė
Sandra Vosylienė
2019-11-10 2019-11-07 4:6 6:2 10:7
97 4 Rimantė Platukienė
Inga Paulauskienė
Eglė Melnikienė
Jolanta Gedminienė
2019-11-10 2019-11-06 2:6 6:7
98 5 Giedrė Armonienė
Asta Juknienė
Eglė Melnikienė
Jolanta Gedminienė
2019-11-17 2019-11-08 6:4 6:3
99 6 Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Rūta Kuprytė
Edita Matulevičiūtė
Inga Matulevičienė
2019-11-10 2019-11-08 6:1 6:0
100 7 Asta Gudienė
Agnė Gudaitė
Edita Matulevičiūtė
Inga Matulevičienė
2019-11-17 2019-11-10 7:6 6:3
101 8 Asta Gudienė
Agnė Gudaitė
Rimantė Platukienė
Inga Paulauskienė
2020-01-05 2019-11-11 7:5 6:1
102 9 Eglė Sajūtė-Lukševičienė
Rūta Kuprytė
Rimantė Platukienė
Inga Paulauskienė
2019-11-17 2019-11-07 6:4 4:6 12:14
103 10 Edita Matulevičiūtė
Inga Matulevičienė
Kristina Baronienė
Sandra Vosylienė
2019-12-01 2019-11-12 5:7 2:6
moterys C2
104 1 Sigita Smetonaitė
Erika Inokaitienė
Asta Teišerskienė
Eglė Leonavičienė
2019-11-03 2019-10-30 2:6 2:6
105 2 Jurgita Markevičienė
Edita Papečkienė
Asta Teišerskienė
Eglė Leonavičienė
2019-12-08 2019-11-03 6:3 7:5
106 3 Asta Teišerskienė
Eglė Leonavičienė
Aurelija Šavelskienė
Jurgita Miller
2019-11-17 2019-11-06 6:2 6:2
107 4 Deimantė Jankauskienė
Ilona Zakšauskienė
Jurgita Markevičienė
Edita Papečkienė
2019-11-24 2019-10-27 3:6 4:6
108 5 Jurgita Markevičienė
Edita Papečkienė
Renata Bubnė
Irina Melinauskienė
2019-12-01 2019-11-10 4:6 6:3 11:9
109 6 Inga Gecevičienė
Vaiva Žažeckienė
Jurgita Gudavičienė
Loreta Ruzgienė
2019-11-03 2019-11-11 6:3 6:2
110 7 Renata Bubnė
Irina Melinauskienė
Vaida Raicevičienė
Rasa Uvarovienė
2019-11-03 2019-11-12 6:1 6:3
moterys D1
111 1 Ina Dudėniene
Ingrida Ščiuckienė
Greta Grigaitienė
Jurgita Štaraitė-Bukaitienė
2019-11-10 2019-10-30 6:1 6:2
112 2 Skaidra Valiukevičienė
Džilda Veličkienė
Evelina Jaškūnė
Ernesta Kurkienė
2019-11-10 2019-11-02 2:6 1:6
113 3 Evelina Jaškūnė
Ernesta Kurkienė
Diana Banaitienė
Deimantė Staniulienė
2019-12-01 2019-11-09 3:6 6:1 10:4
114 4 Vaida Raicevičienė
Rūta Vaičiūnienė
Diana Banaitienė
Deimantė Staniulienė
2019-11-10 2019-11-06 6:0 6:0
vyrai A1
115 1 Židrūnas Garšva
Andrius Augūnas
Josefas Ellert
Ilmaras Melnikas
2020-01-26 2019-11-04 1:6 4:6
116 2 Židrūnas Garšva
Andrius Augūnas
Aurimas Šutas
Mindaugas Simanaitis
2019-11-03 2019-11-08 1:6 1:6
117 3 Vaidas Stiga
Žilvinas Padegimas
Julius Makunas
Arūnas Rozga
2019-11-03 2019-11-10 2:6 1:6
118 4 Vaidas Stiga
Žilvinas Padegimas
Aurimas Šutas
Mindaugas Simanaitis
2019-11-17 2019-11-11 1:6 2:6
119 5 Mindaugas Žemaitėlis
Tomas Jašinskas
Židrūnas Garšva
Andrius Augūnas
2019-11-17 2019-11-11 6:3 6:3
120 6 Augustinas Karkauskas
Ramūnas Būda
Darius Kavaliauskas
Žydrūnas Velička
2019-11-03 2019-11-11 6:3 6:4
vyrai A2
121 1 Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
Mindaugas Žilionis
Rokas Aukštakalnis
2019-11-24 2019-10-28 0:6 4:6
122 2 Kęstutis Rudgalvis
Vidas Paliūnas
Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
2019-12-08 2019-11-04 6:4 1:6 6:10
123 3 Irmantas Lukštaraupis
Gytis Kalvinskas
Vitalis Uvarovas
Jonas Kažemėkaitis
2020-02-23 2019-11-05 6:2 6:4
124 4 Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
Irmantas Lukštaraupis
Gytis Kalvinskas
2019-12-08 2019-11-05 6:4 6:3
125 5 Vitalis Uvarovas
Jonas Kažemėkaitis
Vilius Helmas
Tomas Išganaitis
2019-11-03 2019-11-05 6:3 6:2
126 6 Arvydas Tverijonas
Valdas Tratulis
Irmantas Lukštaraupis
Gytis Kalvinskas
2019-11-03 2019-11-07 6:4 6:4
127 7 Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
Virginijus Pileckis
Tomas Labanauskas
2019-11-03 2019-11-09 6:7 6:2 10:4
128 8 Kęstutis Rudgalvis
Vidas Paliūnas
Vitalis Uvarovas
Jonas Kažemėkaitis
2019-11-10 2019-11-11 1:6 6:7
129 9 Aidas Valiukevičius
Darius Augustinaitis
Kęstutis Rudgalvis
Vidas Paliūnas
2019-11-17 2019-11-12 6:1 6:1
vyrai B1
130 1 Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
Mindaugas Žilionis
Marius Koncevičius
2019-11-24 2019-10-27 6:4 5:7 5:10
131 2 Andrius Bakaitis
Nerijus Jaškūnas
Raimundas Šlepikas
Gytis Makarevičius
2019-11-10 2019-11-10 6:3 6:1
132 3 Mindaugas Žilionis
Marius Koncevičius
Andrius Bakaitis
Nerijus Jaškūnas
2020-02-23 2019-11-04 7:6 6:2
133 4 Andrius Bakaitis
Nerijus Jaškūnas
Mantas Bartaševičius
Audrius Malakauskas
2019-11-17 2019-11-11 6:2 4:6 8:10
134 5 Andrius Bakaitis
Nerijus Jaškūnas
Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
2020-01-05 2019-11-11 6:4 7:5
135 6 Raimundas Šlepikas
Gytis Makarevičius
Mindaugas Platūkis
Rimantas Steponavičius
2020-02-23 2019-11-13 7:5 4:6 10:12
vyrai B2
136 1 Saulius Pauža
Darius Vosylius
Saulius Urbelis
Martynas Pečkaitis
2020-01-12 2019-10-30 4:6 3:6
137 2 Saulius Pauža
Darius Vosylius
Ričardas Alekna
Edmundas Alijauskas
2019-11-24 2019-10-29 6:0 6:1
138 3 Antanas Gilaitis
Mantas Šidlauskas
Saulius Urbelis
Martynas Pečkaitis
2019-12-01 2019-11-08 6:3 3:6 9:11
139 4 Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
Antanas Gilaitis
Mantas Šidlauskas
2019-11-03 2019-11-10 1:6 3:6
140 5 Dangis Jurgelevičius
Vitas Ališauskas
Saulius Urbelis
Martynas Pečkaitis
2019-11-10 2019-11-10 6:4 6:4
141 6 Saulius Urbelis
Martynas Pečkaitis
Ričardas Alekna
Edmundas Alijauskas
2020-01-26 2019-11-10 6:7 7:5 8:10
142 7 Rimantas Sajus
Valdas Vėbra
Žydrūnas Levinskas
Audrius Šeškus
2019-11-03 2019-11-11 3:6 7:5 6:10
vyrai B3
143 1 Rimantas Nastajus
Alvydas Riauba
Diemantas Gudaitis
Dainius Švenčionis
2019-11-10 2019-11-07 1:6 6:7
144 2 Vytis Armonas
Darius Veželis
Rimantas Nastajus
Alvydas Riauba
2019-11-24 2019-11-07 3:6 7:5 8:10
145 3 Diemantas Gudaitis
Dainius Švenčionis
Vytis Armonas
Darius Veželis
2019-12-01 2019-11-04 3:6 4:6
146 4 Rimantas Nastajus
Alvydas Riauba
Robertas Švabas
Darius Miškinis
2020-01-05 2019-11-11 4:6 1:6
147 5 Diemantas Gudaitis
Dainius Švenčionis
Giedrius Elzbergas
Andrius Knezys
2019-11-17 2019-10-31 4:6 4:6
vyrai C1
148 1 Egidijus Gustaitis
Darius Matulevičius
Giedrius Ališauskas
Darius Balčius
2019-10-27 2019-11-02 2:6 3:6
149 2 Regimantas Vaičiulis
Žanas Morozovas
Jurgis Čėsna
Tomas Andziulis
2019-12-08 2019-11-05 3:6 2:6
150 3 Egidijus Gustaitis
Darius Matulevičius
Egidijus Jasiūnas
Egidijus Žvirblis
2020-01-12 2019-11-05 0:6 4:6
151 4 Egidijus Jasiūnas
Egidijus Žvirblis
Darius Bubnys
Kęstutis Lukauskis
2019-11-24 2019-11-06 2:6 2:6
152 5 Darius Bubnys
Kęstutis Lukauskis
Laimis Bagdonas
Darius Raginskis
2019-10-27 2019-11-07 3:6 3:6
153 6 Giedrius Ališauskas
Darius Balčius
Audrius Šumauskas
Aivaras Kavaliauskas
2019-11-03 2019-10-31 7:6 6:3
154 7 Jurgis Čėsna
Tomas Andziulis
Audrius Šumauskas
Aivaras Kavaliauskas
2019-11-24 2019-11-07 6:2 6:3
155 8 Sergej Kavika
Ruslan Puchalskij
Laimis Bagdonas
Darius Raginskis
2019-11-03 2019-11-08 0:6 1:6
156 9 Sergej Kavika
Ruslan Puchalskij
Giedrius Ališauskas
Darius Balčius
2019-11-17 2019-11-09 2:6 0:6
157 10 Sergej Kavika
Ruslan Puchalskij
Jurgis Čėsna
Tomas Andziulis
2019-10-27 2019-11-10 0:6 0:6
158 11 Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
Audrius Šumauskas
Aivaras Kavaliauskas
2019-11-17 2019-10-30 6:4 6:2
159 12 Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
Egidijus Gustaitis
Darius Matulevičius
2019-11-24 2019-11-10 6:1 6:4
160 13 Egidijus Jasiūnas
Egidijus Žvirblis
Kęstutis Žiaukas
Virginijus Šmitas
2019-11-03 2019-11-12 1:6 6:4 5:10
vyrai C2
161 1 Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
2019-11-03 2019-10-27 6:1 7:6
162 2 Darius Vilimas
Linas Sribikė
Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
2019-11-03 2019-10-29 6:4 6:3
163 3 Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
Šarūnas Vilius
Vitas Ališauskas
2020-01-12 2019-11-04 2:6 2:6
164 4 Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
Visvaldas Šavelskis
Raimundas Šlepikas
2019-11-17 2019-11-04 1:6 3:6
165 5 Vidas Šilkaitis
Gytis Kviedaraitis
Šarūnas Vilius
Vitas Ališauskas
2019-11-03 2019-11-05 6:7 3:6
166 6 Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
Vidas Šilkaitis
Gytis Kviedaraitis
2019-11-24 2019-11-05 6:3 7:5
167 7 Gintaras Teišerskis
Artūras Balkevičius
Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
2020-01-12 2019-11-06 6:7 7:5 11:13
168 8 Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
Žydrūnas Girdzijauskas
Minvydas Ragulskis
2019-10-27 2019-10-31 7:5 6:1
169 9 Gintautas Bartulis
Sigitas Dabulskis
Virgilijus Žukas
Gediminas Retkevičius
2019-10-27 2019-11-10 6:3 6:3
170 10 Darius Vilimas
Linas Sribikė
Visvaldas Šavelskis
Raimundas Šlepikas
2019-10-27 2019-11-10 6:2 6:3
171 11 Gintaras Teišerskis
Artūras Balkevičius
Vidas Šilkaitis
Gytis Kviedaraitis
2020-01-05 2019-11-10 6:7 7:6 11:9
172 12 Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
Saulius Urbelis
Vytautas Gecevičius
2019-11-10 2019-11-11 1:6 4:6
173 13 Gintaras Mažonis
Jonas Grinskis
Laimis Inokaitis
Daivaras Danielius
2019-11-10 2019-11-12 5:7 1:6
174 14 Šarūnas Mačinskas
Kęstutis Vaičiūnas
Darius Vilimas
Linas Sribikė
2019-11-24 2019-11-12 2:6 4:6
vyrai D1
175 1 Benius Žostautas
Vaidas Šleivys
Vladas Petkevičius
Rostislav Vyrostko
2019-11-03 2019-10-28 4:6 6:1 10:5
176 2 Giedrius Ratautas
Šarūnas Vilius
Vladas Petkevičius
Rostislav Vyrostko
2019-11-10 2019-11-04 6:1 6:1
177 3 Paulius Bitinaitis
Algis Bakutis
Andrius Juozaponis
Dainius Paulauskas
2019-11-03 2019-11-08 1:6 1:6
178 4 Stasys Kisielius
Česlovas Frišmantas
Arūnas Stiega
Mykolas Radvilavičius
2019-11-03 2019-11-07 6:1 6:2
179 5 Algirdas Tėvelis
Edvinas Rudys
Stasys Kisielius
Česlovas Frišmantas
2019-11-24 2019-11-11 6:2 6:1
180 6 Vytis Gurevičius
Marius Pupeikis
Vladas Petkevičius
Rostislav Vyrostko
2019-11-24 2019-11-11 6:1 6:3
vyrai D2
181 1 Ernestas Nevedomskis
Rolandas Musneckis
Robertas Leparskis
Renatas Švelnys
2019-11-10 2019-11-02 3:6 2:6
182 2 Darius Misevičius
Giedrius Nagys
Ernestas Nevedomskis
Rolandas Musneckis
2019-11-17 2019-11-05 6:3 5:7 8:10
183 3 Petras Paulauskas
Egidijus Buika
Tomas Šviažas
Ričardas Milašauskas
2019-11-10 2019-11-05 2:6 7:5 11:9
184 4 Vaidas Mugauskas
Mantas Agentas
Arūnas Sinkevičius
Giedrius Zinkus
2019-11-17 2019-11-05 7:6 5:7 10:8
185 5 Vytautas Talačka
Vidimantas Švabas
Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
2019-11-03 2019-11-05 2:6 1:6
186 6 Vaidas Mugauskas
Mantas Agentas
Tomas Šviažas
Ričardas Milašauskas
2019-11-03 2019-11-06 6:3 6:2
187 7 Darius Misevičius
Giedrius Nagys
Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
2020-01-05 2019-11-07 6:2 6:2
188 8 Vytautas Talačka
Vidimantas Švabas
Andrius Tokaris
Tomas Mankelevičius
2019-10-27 2019-11-10 6:4 6:1
189 9 Andrius Tokaris
Tomas Mankelevičius
Petras Paulauskas
Egidijus Buika
2019-11-17 2019-11-10 0:6 0:6
190 10 Tomas Šviažas
Ričardas Milašauskas
Darius Misevičius
Giedrius Nagys
2019-12-01 2019-11-11 5:7 6:3 5:10
191 11 Vaidas Mugauskas
Mantas Agentas
Dainius Razukevičius
Kęstutis Surkevičius
2019-11-24 2019-11-12 6:4 6:3
192 12 Dainius Razukevičius
Kęstutis Surkevičius
Linas Eidimtas
Rytis Šūmakaris
2019-12-08 2019-11-12 4:6 6:4 10:7
vyrai D3
193 1 Lukas Dunčikas
Anton Zabazlajev
Redas Mieldažys
Laimis Černiauskas
2019-10-27 2019-10-27 6:3 6:7 10:6
194 2 Rimvydas Beinaris
Aurelijus Šadauskas
Paulius Žekonis
Tautvydas Černevičius
2019-11-03 2019-10-31 6:2 6:3
195 3 Tomas Laurinėnas
Dovydas Blinkus
Paulius Žekonis
Tautvydas Černevičius
2019-10-27 2019-10-27 6:1 6:0
196 4 Anton Hegelmann
Ruslan Puchalskij
Redas Mieldažys
Laimis Černiauskas
2019-11-03 2019-10-26 7:5 2:6 7:10
197 5 Anton Hegelmann
Ruslan Puchalskij
Rimvydas Beinaris
Aurelijus Šadauskas
2019-11-17 2019-11-09 1:6 4:6
198 6 Henrikas Levinas
Dainius Bukaitis
Saulius Gudavičius
Darius Augūnas
2019-11-17 2019-11-11 0:6 0:6
199 7 Lukas Dunčikas
Anton Zabazlajev
Tomas Laurinėnas
Dovydas Blinkus
2020-01-26 2019-11-10 2:6 1:6
200 8 Paulius Žekonis
Tautvydas Černevičius
Saulius Gudavičius
Darius Augūnas
2019-11-10 2019-11-12 6:4 6:7 8:10

Svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, sukurta panaudojant HTML5 ir CSS3.
Svetainę sukūrė Tomas Stasiukaitis
Copyright 2014 Kauno teniso klubas.
http://cinemax-dl.net/http://cineman-dl.net/http://film-telecharger.fr

Ankara Escort istanbul Escort Ankara Escort Bayan izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Ankara Escort Çankaya Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort Kuşadası Escort Gaziantep Escort